• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: harison on 18 October, 2011, 23:43:43
a sad spektakl samo za FORUMAˆE :D malo da se sjetimo izjave naseg brere koju sam slucajno snimio... lijepo od mene sto ga ovako pazim tako da uzivajte
http://www.youtube.com/watch?v=84LswRGwZME

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


skiDeki

Dobro jutro, klasika!

Mijate jesi li obezbedio dovoljno struje za grejnu sezonu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

ima struje i za izvoz  ole samo da ima ko da plati

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Dobro odradjeno :bravo::(

nigde nista, jedino na Bjelasnici onaj bager kopa nesto...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan, sad slu¾beno. regge Ledeni MSD. 8)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahha moze nema frke, ali zelio bih samo da mi je krevet smjesten kod tebe u stan kako bi te mogao zezati kao onaj papagaj u onom vicu  (:smijeh: (:smijeh: klip je za 10 :D cu da izadjem na televizor aa kade...kaze kako ocjenjujete higijenu u gradu...digo palac gore i govori: pa dobro dobro ide u grad leo znas kako

brera


skiDeki

Oho ovde se opet zaratilo 3:(

predlazem da popijemo neato pre nego sto nekom padne glava ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

sla¾em se  ole mada je ovde po onoj narodnoj: ko se tuèe taj se vole  (:smijeh:

brera