• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead

ne spominji to 3:(, da su nas tukli 3-4 razlike bio sje... 2 sata i vozdra. Ovako treba par dana da se ohladi

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bas uzasno..oderali smo francuze ko levate ali sta je tu je IME je IME ... Cisse se bio zagrijavao pri kraju da uleti kako bi pomogao, ali zbog penala se vratio na klupu... sto bi se zamarao kad im 1-1 odgovara a ostalo jos 10-tak min 3:(

brera



skiDeki

dobro jutro da se privucem stolu....

Mijate, kod tebe pada??

Ja mislio malo na pecanje danas, ali nista od toga izgleda...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera


skiDeki

Evo spustila se i kod mene.....

Sacekacu jos malo, pa cu da vidim
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Dragi prijatelji, molila bih vas da odvojite samo pola minuta svoga vremena i glasate za obnovu starog kupatila u Josanickoj Banji i pozovete svoje prijatelje, drugare, kolege i rodjake da ucine isto!


http://www.mestokojevolim.rs/predlozi/index/all/all/0/--/--/izbor_zirija

Ajte pls glasajte, jako mi je bitno da pobedim i da promenimo krov na ovom turskom kupatilu, ali nas Sombor ubi, kasno sam videlan da je pocelo glasanje! Odojite minut i glasajte!
Hvala unapred i ziveli!

BOJAN-BG


minjon81

Hvala Boki! Moze se glasati na svakih 24h! Pokusacu da ne budem dosadna ali cu povremeno podsecati... Hvala ljudi ako ste glasali!

vip-jahorina


skiDeki

Ja glasao 2x, valjda cu dobiti neki popust kad dodjem kao turista da se malo tamo brcnem :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Ih Deki, nema popust, bices moj gost! Samo da oblozim termu u mermer i to je to!!!