• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


mijat


brera


minjon81

Minjon se javila juce ali je samo Deki konstatovao... Meni je zao, ali generacija je izgleda ipak generacija! kikikiki

brera

Samo Deki konstatovao?? A ja danas?? >:( >:(
Da, da, generacija je generacija. O tome je pjevala i Korni grupa. Zato, prijatelju Mijate, na JA se dr¾imo toga. devil:( devil:( devil:(

mijat

deki je stigao, veèerao i kreæemo na pivo  ;D sutra podmazujemo skije  :o i stavljamo slike

looka


brera

Dobar dan. ;D Ledeni MSD, mo¾e dva jer brojim sitno.  :bravo::( regge

brera


brera

 ??? ??? ©ta je sa Haretom? Ne javlja se od 10.7.2011 kad se je pojavio sa novim korzetom? Da nije u Italiji na kakvoj modnoj reviji, gdje predstavlja DESIGN by DOLCE & GIPSANA??? ideea:(

skiDeki

@Minjon

Nek' si im rekla (:smijeh:

Evo da se javim, ja sam u gostima kod Mijata, na zalost Brera, nije pala ni jedna zivotinja za slobodu, jer smo jeli Sarmu :-* i to na obali reke Tise, koju smo zalili hladnim rizlingom ole

Sad pola sata odmora pa na kupanje!

Slike ce biti za koji dan, zaboravio sam kabel >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

 ole ole (:smijeh: (:smijeh: Njihovom susretu se sad raduju i ¾ivotinje. Jer su ostale ¾ive. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: U¾ivajte! :bravo::( :bravo::(

brera


skiDeki

Dobro jutro i ja cu klasiku regge

Brera, radujem se tvom odmoru, isto kao i ti ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Deki i Mijat su bili juæer zajedno. hug:( Do sad se javio samo Deki, da nije Mijat opet povreðen? ??? Proradila oklagija? Lomi prste Maðarica? ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: