• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


brera

Pink Floyd, Uriah Heep,.... regge

brera

U p... m.... koja gu¾va u kafani. 3:( Deki je na EXIT-u izgleda zalutao, nema ga, mo¾da zove Hareta ali nema signala. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav ljudstvo

danas sam isao na skidanje gipsa, te zatim stavljanje novog koji se mora nositi jos mjesec dana  :'( prelom je u sanaciji bgm nista ova piva, MSD te cigara ne ubrzava proces treba nesto novo ispobati propade mi juli u PM ko izmisli ovaj rentgen treba ga izbaciti iz upotrebe  :P da njega nema sad bi se vec spremao za more  3:( 3:( 3:( 3:(

moze sad trodupla MSD da se smirim  (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

Hehe evo i mene, vidim da vam nedostajem ;D

Ovo se tesko moze izdrzati, ali se trudim ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro, doslo vreme i da se radi :'(

Danas nosim slike sa Jahorine u dzepu kad mi bude vruce da se malo osvezim ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera

Dobar dan, jbg i veoma vruè. ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav ljudstvo..evo danas se vracao s kafe kad ima sta vidjet  3:( u Sarajevu 35C, u meni 45C prokuhao sam s ovim gipsom
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110709060#1

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Prije kad se ovako nesto desi uopste se ne osvrnem na to, a kad sam osjetio udarac onda me sve ovo podsjeti na moj let s telemarkom  ideea:( sreca fino sam doskocio i postavio novi rekord, a sto se tice vrucine extra mi je bolje od saune  ole

evo i nogo gipsa (ovaj je puno cisti od prethodnog)

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to su mi pelene  regge i one se mjesecno mjenjaju  afrocool:(

brera