• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Dobro jutro.  ;D Klasika je tu, spremna.

brera

Dobro jutro, klasika. ;D

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika pa da krenemo u nove radne pobede  ;D

skiDeki

Dobro jutro, i ja cu klasiku hug:( hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Sve nas manje ima na forumu, da nije to znak, kako èe biti na JA ??? ??? ???

Big_DANE

Olaaaaaaaaaaaaaa dje ste ljudi!? Kako ste? Sta se radi?  dajte nesto da se sljusti! :)))))))))


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vozdra..ma bjezi ba DANE stoji ti na suncu  ideea:( kakv si ti domacin... moras probati MSD
Ljudi rade, ubise se od posla kako bi na prelijepu zimu se aktivirali i uzeli godisnje odmore :D bit ce nas duplo vise nego prosle godine, samo kad krene uragan opet ce se kupovati novi server  3:(

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

POZDRAV Evo mijate da postavim jedno pitanje:   Hoce li sutra biti snijega dobio sam slobodno pa da iskoristim, i jos nesto hoce li puhati jak vjetar  ideea:(

hahahaha mijate odmori se malo, imaju ljudi pravo na svoje godisnje odmore sad zavisi kako ko ih kad potrosi  :bravo::(  (:smijeh:

dale

Pozdrav svima,a posebno Haretu i mom komsiji Mijatu i molim turu za sve u kafani! austin:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dale lale lale laaaleeeee vratioooo si nam seeeee oooooo daleeeeee OLEee OLEee ole ole  (:smijeh:

Pozdrav i tebi Dale hvala na picu bas mi se nesto grlo osusilo  (:smijeh: (:smijeh:

mijat