• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha dobra fotka  regge jel bilo malo ludih gljiva  regge

DarkoN

hare ovo su prije smijesne cigare  regge  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

narode pa sta se radi nema nekih dogadjanja na jahorini,ekipa standardna na forumu

brera

Dobro jutro. ;D Kafa je tu i klasika na dohvat ruke pa ako ko naiðe.

mijat


brera

???????????? :o :o ©to? Jel ti se Maðarica vraèa sa sindikalnog izleta??????????

skiDeki

'Bro jutro...daj duplu klasiku, kao sto Mijat rece, danas treba izdrzati  8)

@brera, ova ti je na mest
Quote©to? Jel ti se Maðarica vraèa sa sindikalnog izleta?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. slazem se sa mijatom i dekijem. kakva je vrucina nocas bila, mogu da zamislim kakav ce dan bit.  :-\i
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav ljudstvo
kuhan sam kao kukuruz na sred Bascarsije :D isao kod doktora uzeo uputnicu za komisiju sutra treba poranit i glumiti da imam bolove...otici cu na stakama tako ce upalit da produzim bolovanje :P da se mogu bar jos 2mjeseca kiselit u CG.....  regge

brera

Dobro jutro, klasièno. ;D Hare veæ ima komisiju za mirovino. (:smijeh: (:smijeh: Sastavio tri dana radnog sta¾a i put penzija. Toga nema ni u CG. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobrtuj oro za mene big klasika, pa da idem da se  topim :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika pa kreæemo na pecanje  ;D ;D ;D do nedelje se ne èujemo, nadam se da æe biti riba  (:smijeh: (piva æe sigurno biti)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo neka neka fino je tebi, hoce li biti smjesnih cigara ili ludih gljiva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Dobro jutro, klasièno. ;D

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...