• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Madjarica je kuci, za sad ne mora da brine za prste, to ce raditi kad se vrati (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro dosao nazad nas dobri Mijate...vidim da ti nije bilo lose, cak si i skijao jer na Kopaoniku zirafe rade i po danu (na Jahorini su kupili nocne, a na Kopu danjske  (:smijeh: )
Nek si ti nama uzivao, te jos bolje zdrav se vratio (izostavimo maðaricinu akciju) bilo bi lijepo da nam se sutra uslikas od glave do pete da vidimo jel bila jos neka akcija  3:(  jer znamo da nam ovi iz promet.si nece nista reci a imaju postavljene kamere na svaki cosak mozda je neka zalutala u Sarajevo  ideea:(  devil:(

@brera
auuu izgleda ce bas biti padavina cim se brera javio od kuce  (:smijeh: (:smijeh: cuvajte se vi na sjeveru Jugoslavije mozda opet bude poplave

skiDeki

Mijate, slike sve govore, vidim da je bilo sve na nivou :bravo::
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, najzad posao  (:smijeh:

da popijemo klasiku i razbijemo holesterol  ;D

brera


brera

Dobar dan, klasika. ;D

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna, pred nama je vreo letnji dan fuf
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, dajte klasiku i be¾im u ladovinu  ;D ;D ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro...jos mallloooo i gotovo, isto kao da sam u pretis loncu potpario sam se ispod gipsa mislim da cu smrsati 10kg, iz usiju mi para izlazi  puf:) puf:) puf:) puf:) morat cu se dobro raskiselit u CG da ovaj smrad gipsa izadje iz mene  3:(

cime se vi hladite po ovoj vrucini...meni extra prija somersby (od cega bilo samo nek je puna casa leda)  :bravo::(


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

znas on je super za onog ko je na bolovanju, malo je gaziran a i nema puno alkohola 4% ko hoce slobodno nek se posluzi  :bravo::(

usput evo ga jos jedan LUÐAK...sreca mene je udario BMW i od brzine se prevrnuo sto znaci zna se ko je i sta pa polako samo dok se skine gips  (:smijeh: mozda legne opet novi bord ili skije hahahahha
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110622070

mijat

ovako se reklamira vip jahorina  ;D


savladao me umor (nabubrili jagnjiæi, prasiæi i pivo)  (:smijeh: