• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mallorca

pa dobro jutro svima, ima li i za mene koja klasika?

mijat


brera


brera


skiDeki

Hvala Bera, lepo od tebe :)  ne brini se viskove cura prepustam tebi i ostatku forumasa, naravno ::) ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

deki srecan ti rodjendan i sve najbolje. hare je sve fino srocio, a ja cu samo da mu se pridruzim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

sreæan roðendan deki  ole

hare sroèio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: prepiso  ;D ;D ;D

skiDeki

Dobro jutro, hvala vam na cestitkama, danas je sve na moj racun...pa izvolite!


@hare
zaista se ne secam kad su mi zadnji put pevali tu pesmicu :o

A za puhanje izmedju nogu cu ti objasniti kad te dohvatim (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nek si ti nama ziv i zdrav ,ne moras meni puhati izmedju nogu imas ih dosta previse ces se umoriti...
evo ljudi ako deki casti ja pijem:           vi se izjasnite :P


mislim kad bi ovo probali dobili bi zapetljanje crijeva, a na breru i mijata bi djelovalo kao lude gljive...sjetimo se Jahorine i bacanja u snijeg na -15C poslije ponoci, a to je zato jer je nas dobri brera poslije svega probao gusti sok od jagode  regge  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Dobar dan. ;D Dekija nema od jutra, zauzet je, juri za WW haubom. ludzatobom:((

minjon81

Ej Deki, srecan rodjendan!!! Nek si ziv i zdrav!!!

mijat


skiDeki

Dragi moji, jedva mrdam ???

Juce ispalo kaoda slavim 18. rodjendan a ne tamo neki.... tako da se slavlje oduzilo do ranih jutarnjih tj do pola pet, zurka na otvorenom uz glasnu muziku :o :o :o

Sreca pa imam dobar komsiluk pa niko nije zvao policiju, ali zato stucam non-stop ;D

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e nek si se i ti vratio u 18-te :P prije bih rekao da stucas od puhanja izmedju nogu nego od alkohola...valjalo ti je raspuhat citav komsiluk kako bi svi mirno spavali i slusali tvoju muziku non-stop