• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MAPA Jahorine

Started by vip-jahorina, 30 November, 2006, 03:26:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nixa

POZZ...dolazim na Jahorinu februara u vikendicu "Ana M".Moze li mi neko objasniti gde se nalazi na mapi.Snowboard rules M.U.T.E. snowboarding.

lena

odmah iza vikendice M&M.
Ana M nije unesena na mapu, jer je tek kasnije usla u nas program.
VIP Jahorina Woman Team

nixa


nidzi (m.u.t.e)

nixo brate dolazim na pivo u chandoo18 31. samo da znassss
m.u.t.e. rules

nixa


Nina_slo

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kje na mapi se nahaja vila Vesa?

Lepa hvala

Damian

Quote from: Nina_slo on 03 February, 2007, 14:23:28
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kje na mapi se nahaja vila Vesa?

Lepa hvala

3cm v levo in 2,5 cm gor

marija

Dragi VIP Jahorina,
gdje se prema objavljenoj mapi nalaze Stijena i Bijela?
Da li æe se mo¾da za ovu sezonu a¾urirati karta sa novo dodanim objektima?
Puno hvala.
Lp
Marija

vip-jahorina

nova mapa je u pripremi, bice azurirana sa svim novim objektima.
Bijela se nalazi uz Sarajevsku pricu, a stijena se nalazi malo iznad mire, skoro na stazi.

marija

Puno hvala! Veselimo se novoj mapi i nadamo se da æe brzo!

irvas

dok sam letos skakao po jahorini kao divokoza i uzivao u pejzazu okolnih brda primetio sam dosta rupa na pravilnom rastojanju na onoj strani gde je staza. rupe su izgleda namerno i ciljano kopane da bi se doslo do nekakvog debelog kabla. da li je to zatrpano i o cemu se radi ?

sasav

prije rata na jahorini su se nalazili mnogi voji objekti koji se bili  uvezani podzemnim bakrenim kablovima. S obzirom na ekonomsku situaciji pojedini ljudi sada vade te kablove i prodaju bakar. Nisam vidio te rupe i neznam dal su zatrpane

marija

Quote from: vip-jahorina on 09 September, 2007, 22:58:04
nova mapa je u pripremi, bice azurirana sa svim novim objektima.
Bijela se nalazi uz Sarajevsku pricu, a stijena se nalazi malo iznad mire, skoro na stazi.

dragi vip-jahorina,
kada se oèekuje a¾urirana karta?

hvala.

marija

dragi vip-jahorina, sorry znam da sam ti veæ dosadna, ali obo¾avam i tebe i jahorinu i forum....daj nam reci kakva je prognoza sa novom kartom jahorine?

direktorica

Quote from: marija on 05 November, 2007, 17:20:37
dragi vip-jahorina, sorry znam da sam ti veæ dosadna, ali obo¾avam i tebe i jahorinu i forum....daj nam reci kakva je prognoza sa novom kartom jahorine?
off topic: draga marija... vec kontamo da ti se vip-jahorina svidja... al zato postoje privatne poruke  ;D ;D

on topic: e konacno mapa koja valja...ovo si trebam isprintat pa da konacno naucim imena zicara... a ne da objasnjavam ona tamo kod pa ne tu nego lijevo i malo dolje pored...  :-X