• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MAPA Jahorine

Started by vip-jahorina, 30 November, 2006, 03:26:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skipjack

ne mogu na mapi nigdje naæi Hotel Board. Znam da bi treba biti negdje u dnu s desne strane ali ga nigdje ne vidim. moze joker, zovi prijatelja?  ::)

supra

Quote from: skipjack on 31 December, 2007, 12:23:27
ne mogu na mapi nigdje naæi Hotel Board. Znam da bi treba biti negdje u dnu s desne strane ali ga nigdje ne vidim. moze joker, zovi prijatelja?  ::)
:)                                                                                             ::)                                                                                       :)

[prilog je obrisao administrator]

vip-jahorina

Hotel Board je odmah uz termag

@direktorica
samo naprijed!!!!

jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

bobo130


vip-jahorina

miris dunja na zalost jo nije ucrtan, ali se nalaz u naselju sator, pri vrhu sa lijeve strane ceste,i tamo negdje gdje stoji visinska kota 1649

dubrovnik4

netko je komentirao da Zlatko nije dobro ucrtan ? da li je to toèno i ako je toèno, gdje se toèno nalazi ?

vip-jahorina

po pjesackoj stazi lijevo, odmah prije ogorijelice 2

Djolea016

 pozdrav

odlicna mapa, trebao bih da dodjem u apartman dobro, pa me zanima gde se nalazi ako znate,
negde je u blizini kafica pegi

vip-jahorina

uz cestu, ispod bijelog bora

Ivan Bgd

Quote from: Djolea016 on 18 January, 2009, 02:01:19
pozdrav

odlicna mapa, trebao bih da dodjem u apartman dobro, pa me zanima gde se nalazi ako znate,
negde je u blizini kafica pegi

I ja idem kod Dobra, vec cetvrtu god. za redom.
kad doces u centar  samo desno prema Pegiju i ispod Pegija oko 100 m ti je Dobro. On je na samoj lakat krivini pravo a sa desne strane neposredno pre krivine je kao mali parking i drvena shupa gde se baca djubre.  Takodje i ispred njegovih apartmana ima mali parking(na desnoj strani puta prema Pegiju)

Znaci ako si dosao do Pegija prebacio si i spustaj se.(oko 100m)

Pozdrav, i svima zelim puno snega ili jos bolje MECAVU od tri dana   ;D

memce

mozeli mi iko revi gdje se nalazi snowpark. pored kog lifta.

I koliko su sanse da se moze skijati pocetkom aprila? Znam da je tesko reci, al sta kaze historija, dokad se drzi snijeg

vip-jahorina

nalazi se skroz lijevo, kod ciljne kucice, ali to nije ove godine u pogonu

memce

Nikako nece biti?

Imali razlog?

vip-jahorina

mislim da je snijeg u pitanju