• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MAPA Jahorine

Started by vip-jahorina, 30 November, 2006, 03:26:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

VIP Jahorina je objavila novu kartu ski staza, liftova, vikendica i hotela na Jahorini

http://www.jahorina.org/files/mapa.php

Napomena:
na karti su ucrtani samo objekti koji se nalaze u nasoj ponudi. Mi nismo iz vremenskih i tehnickih razloga u stanju da odgovaramo pitanja gostiju koji nisu kod nas bukirali.
Samim tim bi zamolio sve one sto pitaju gdje se nalazi njihova vikendica se obrati vlasniku kuce ili agenciji kod koje su objekat rezervirali objekat.
Oni su sigurnoi u mogucnosti Vam pokazati gdje se nalazi njihov objekt.

Hvala na razumjevanju

Vasilije

vrlo lijepo.
samo se nadam da nece za par godina Jahorina biti samo vikend naselje, bez staza ;D

Sofija

gdje bi na mapi trebalo da bude pansion Snjesko?

vip-jahorina

Snjesko nije ucrtan ali se nalazi izmedju Hotela Kristal i Kuce Tomic te Granzova

dejan

mo¾e molim Vas informacija gdje se na mapi otprilike nalazi kuæa Lovaèki rog?
unaprijed hvala

vip-jahorina

na mapi su ucrtani samo objekti vip jahorine. ukoliko neka nije tu, rado cemo Vam reci gdje se nalazi.

Lovacki Rog nije u nasoj ponudi, ali cu Vam rado pomoci:
nisam sigran koja je to vikendica, ali ako je ona na koju mislim, tamo je gdje je broj nadmorske visine 1668.
Ipak za ovakve stvari, da ne bi doslo do zabune i pogresnih informacija, bi Vas zamoilo da se obratite vlasnicima objekta.
oni Vam mogu uvijek na karti pokazati gdje se koja kuca nalazi.

dejan


atlantic125

gdje se na mapi nalazi vikendica Medo

vip-jahorina

nepoznata mi je vikendica

zlaya

cestitam na odlicnoj i preglednoj mapi.
Samo jedna primjedba, vikendica Zlatko je prva do zicare i staze Ogorjelice II, nalazi se izmedu Ogorjelice II i Ogorjelice I.
samo naprijed....

astras

i pozdrav i iz slovenije... i ako moze i mene zanima gdje na mapi se nalazi Brunarica Vidikovec...
hvala
lp

lia_lu

gdje se nalazi apartman Lane

vip-jahorina

niti LANE niti Brunarica Vidikovec nisu u nasoj ponudi. Niti su nam poznati :D

Rude Boy


vip-jahorina

hvala na preporuci, ali mapa je ionako je vec sarena. samo bi zbunila goste.
ali te podatke imate (ne ucrtane) na http://www.jahorina.org/jahorina.php