• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

SerpaSki

Vipe, hoce li raditi staze? Vrijedi li dolaziti ovih dana? :P   anan  anan  anan

MarijaBB

Nemoj da bi neko rekao da nema snijega na Jahorini i polovinom maja, kad ima.... cccc jest narod zloban :)

Radiohead

VIP se ukljucio u aktivno osnjezavanje jer ga nema dugo na site-u
rezultati su primjetni-snijega u maju vise nego u Januaru
mislim da je ovo samo testna faza za narednu godinu :)

brera

Quote from: minge on 16 May, 2011, 11:22:30
Vipe, hoce li raditi staze? Vrijedi li dolaziti ovih dana? :P   anan  anan  anan
Da, ali samo Praèa. devil:( regge

HeAd

gdje su ona djeca iz ski kluba jahorina da odrade jedan kondicioni trening sijanja trave i grabljanja staza...na kameri kad vidim ovaj kamenolom dobro da imam ikako kantni...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

budi sretan sto si samo vozio na Olimpiku pa si sacuvao kantne za iducu sezonu

Bojan NS



BOJAN-BG

izgleda da rade samo na promo materijlu,umesto da rade na stazama kad im dodjje januar bez snega nemoze im nista pomoci sem topova koji treba da im rade

Bojan NS

Proradila kamera neki dan, zanimljivo izgleda


Radiohead


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hocel ko sutra na Jahorinu...danas sam uzeo poludnevnu extra je bilo..ima kamenja evo i uhvatio sam slikati staza super uradjena

brera

Tek tolko, da nebi zaboravili, po tome èemo skijati zimi, jer ni sluèajno OC neæe urediti staze, mada se o tome pisalo(neka firma iz BL ako se ne varam) i obeèavalo, pa ..., pa ...devil:( devil:(


Nichifor

ma ne u¾ivljavajte se. prièÿo ne priè`o, isto ti se vata. pustiti sve pa ako bude pomaka idemo a ako ne ne idemo. simply is that :-) mada jedno dva vikenda uvijek æe biti