• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Mega Deki

Cuj ba koja magla. Zato se i nevide skijasi. Mislim da ih je danas bilo oko1000-1200. Nije bilo neke velike guzve. Mislim da ce i sutra biti dobar dan za skijanje...
Mega Deki

Jana

Jesu li radili sestosjedi danas? Da li se moglo doboro skijati po tako malo snijega? Pozdrav svima :-)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

radio je sestosjed ogorjelica...kao sto rekoh sad je bilo bolje skijanje nego u januaru ...dobra podloga i plus ovih 15-tak cm sto je palo je dobro doslo za uredjivanje staze

BOJAN-BG

na ovom balkanu sve naopako kad sam bio u januaru nigde snega,a sad ce ga biti i u aprilu kako je krenulo

Mega Deki

Pa normalno. Ne pratis prognozu zadnjih 5 godina. Januar-nista,februar-nista..... mart skijanje+suncanje+... ludzatobom:(( hug:(
Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

BOJAN-BG

Quote from: Mega Deki on 20 March, 2011, 22:11:36
Pa normalno. Ne pratis prognozu zadnjih 5 godina. Januar-nista,februar-nista..... mart skijanje+suncanje+... ludzatobom:(( hug:(

nisi se ni ti ovajdio nesto ove godine  ;)

brera

Poèetak sezone? ???
Sat? ideea:( Pa tek se 27.3. prebaci za jedan sat unaprijed!

vip-jahorina

Quote from: brera on 21 March, 2011, 09:21:30
Sat? ideea:( Pa tek se 27.3. prebaci za jedan sat unaprijed!

nije ni meni jasno po kojem prinicu ali svake godine (jesen/proljece) kamere prebace dosta ranije, ustvari ne kamere nego vrijeme koje se pruzima sa atom-satova  ideea:(

vip-jahorina


brera


marina

Je li to Vipe snimano novom kamerom!!!Odlican snimak.

Danas je na Jah magla, palo je novog snijega!
VIP Jahorina Woman Team

vip-jahorina


Milos CTS

hm. a kako ce taj sneg da prezivi vikend ?
http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/6day/mid

Radiohead

VIPE ocel se moci napraviti koja zica ove sedmice  puf:)
Kakve su staze?