• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


HeAd

Quote from: harison on 17 March, 2011, 20:27:21
vi bi da se uradi Praca do vrha i kad je na vrhu vjetar,magla  nebi radila  ??? ??? ??? pa bolje da radi postojecom trasom jer svakako kad je vjetar na Jahorini jedino ona radi i odlicno posluzi za taj period... za snijeg se necemo brinuti iduce sezone ce ga biti koliko na vrhu Jahorine toliko i na dnu Prace to mi je rekao prije par dana nas HEAD inace glava necega na Jahorini

hehe...hoces mene u vatru da guras ako sljedece godine ne bude snijega...NecE da MoZE!  3:( hug:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


sina

hoce li biti jos skijanja na jahorini u ovoj sezoni?trenutne prognoze i nisu tako lose,mozda bude nesto krajem marta.

MarijaBB

Quote from: md on 17 March, 2011, 12:18:15
Marija !

Nisam ni rekao da je idealna za ministra ,poznajem je kao nekog ko nije ministar i s te strane ka¾em da je super osoba i stojim iza toga a ¹to se tièe jahorine i njenog odnosa prema tom dijelu turizma saèekaj barem da napravi gre¹ku pa onda opleti po njoj.
Takav je red...

Ma ne mislim ja opletati po njoj ni sad ni tad. Greske Jahorini ne trebaju. Neko ranije rece da gore ne moze. Potpisujem.


MarijaBB

Me mogu a da ne prokomentarisem.
Vrijeme je bilo zaj.... svima. Prosto, onaj odozgo nam se nije smilovao. To nema veze sa forumom.
A na sajtu mozete pronaci informacije o skoro svim vrstama smjestaja na Jahorini. Procackajte malo Forum. Ima slika, komentara.... Tu su forumasi toliko azurni da je to vec u domenu fantazije. Ovo je jedna tako fina zajednica da moze biti za primjer drugima.

Nekultura je stanje svijesti ljudi na stazama, a da trebaju da urede tu oblast, trebaju. Svagdje vi mozete naci i nekulturne, i agresivne i one kojima se otme kontrola.

vip-jahorina

Evo i za najnepovjerljivije  :P Snijezni alarm od sutra ... mozda bude jos skijanja ....

Eh sad, Marija je lijepo odgovorila na Sinisin komentar, tako da nema potrebe da i ja dajem svoj. Forumska zajednica je vise nego jaka i svjesna stanja i prilika na Jahorini, tako da nema nikakvih protekcija  ole

Ja sam se u zadnje vrijeme malo rijedje javljao, zato puno skijao  :P naravno dak se moglo skijati, kako sam imao los internet u vikendici, nisam bio u stanju da se redovno javljam, ali zato su forumasi i naravno Hare odradili svoje. Osim toga imao sam u subotu (za mene vjerovatno zatvaranje sezone 2010/2011) jedno "radno skijanje" (something like business lunch!) sa direktorom OC-a, Koromanom.
O detaljima cu u odgovorajucoj temi o novim projektima.

Kamera u zacaranim je ugasena (gazda iskljucio struju!), Kosuta ist tako stedi struju, probat cemo prebaciti prekidac. Royal zatvoren, te kamera do daljneg ce biti uklonjena sa te lokacije.
Ostale kamere ce biti u pogonu koliko nam internet i struja dozvole  puf:)

vip-jahorina



MarijaBB

Kad te jedan tako omete u uzivanju na snjegu, zapamti kako izgleda i kad ga sledeci put budes vidio opleti ga stapom preko ledja. Ako nemas stap jer bordas, skini dasku i po siroj strani preko ledja :). Kad se on bue pitao sta ti bi, objasni mu.


01xxx01

e u mene se zabio nekakav covjek prosli vikend i on pao a ja nisam i ustade, ljut sav, kao - sto ne pazim kud skijam?!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mene najvise nerviraju - ako vec kukamo - oni supci (sorry na psovki, al' da budem iskrena) na onim motornim sankama whatever se zovu.
i nerviraju me u teretani zenetine koje dodju i ubace svoje stvari u ormaric tacno do mog a ostalih 894 zjape prazni. e missssssslimmmmmm, stvarno!
sorry na skretanju s teme, ali reko' da se malo iskukam!

elem, haj'mo se druziti ako ubode skijanje jos jedan vikend! eto mene u nedelju ako imalo pokrije Zelju! a ako ne - prvi vikend u aprilu~!

MarijaBB

Mene je na stazi pokupio instruktor skijanja. Tvrdi slucajno. I izvinuo se, pomogao mi da ustanem. Tad smo se upoznali, i skontali da zivimo u istom gradu. Jeste da mi je pomjerio koljeno, ali prosla je povreda. Mada se ja trudim da mu svaki put kad se vidimo to nabijem na nos  devil:(. Eto kako se radjaju neka prijateljstva.
Sad cu ga ucjeniti da mi djecu nauci skijati, jednom nekad, za nula maraka  hug:(, pa ce drugi put paziti kud skija. Dobra kazna a? (:smijeh: