• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


sesoni


Bojan NS


sesoni


sesoni


brera


looka


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

Quote from: HeAd on 16 March, 2011, 15:09:25
bice to sve dobro  hug:(

ovo mi je sumnjivo, da nije head dao svoj pasword koromanu da se loguje na forum (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

HeAd

mijate brate gore ne moze biti moze biti samo bolje...u sljedecoj sezoni ce biti dosta promjena to cete vidjeti pa u ovoj smo dobili dva sestosjeda...sljedece sezone ce topovi da prorade...pa sada ide 15 miliona za pracu nova zicara i ogorjelica, poljice vjestacki snijeg....mislim da su to respektabilna ulaganja u jednoj drzavi kao sto je RS ili ti BiH...sto se tice rukovodstva ako ih ne mozes smeniti mozes ih oblikovati, a nekidan je bilo ribanje gore da su se pusili....
Evo jedan citat iz razgovora Koromana i ministrice turizma: Pita Koroman ministricu da li Vi skijate?
Kaze ona:"Koliko ste me vi iz rukovodstva OC nasankali za skijanjem nemam nikakve potrebe"!  :bravo::(  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

sad vidim u cemu je stos,ovi iz OC su vise za sankanje... ;D

MarijaBB

Zar je na celu ministarstva turizma zena?

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 16 March, 2011, 15:47:57
mijate brate gore ne moze biti moze biti samo bolje...u sljedecoj sezoni ce biti dosta promjena to cete vidjeti pa u ovoj smo dobili dva sestosjeda...sljedece sezone ce topovi da prorade...pa sada ide 15 miliona za pracu nova zicara i ogorjelica, poljice vjestacki snijeg....mislim da su to respektabilna ulaganja u jednoj drzavi kao sto je RS ili ti BiH...sto se tice rukovodstva ako ih ne mozes smeniti mozes ih oblikovati, a nekidan je bilo ribanje gore da su se pusili....
Evo jedan citat iz razgovora Koromana i ministrice turizma: Pita Koroman ministricu da li Vi skijate?
Kaze ona:"Koliko ste me vi iz rukovodstva OC nasankali za skijanjem nemam nikakve potrebe"! :bravo::( (:smijeh:

samo da nebude na kraju postavljene zirafe po celoj jahorini ali nema nigde jezera sa vodom ili je mali kapacitet pa nemogu da rade


Milos CTS