• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

NinaF

nesto im sa strujom nije bilo ok, tako su bar rekli...

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 09 March, 2011, 19:56:08
a zasto nisu radili sestosedi

Nema ljudi Boki...jbg...kakva crna struja  3:( 3:(

NinaF

pa vjerovatno je to u pitanju,jer nije bila guzva, mozda ce ih pustiti tek za vikend...

Jancek

Pozdrav svima! ::)

Malo sam pozan, ali dobro, bolje pozno kot nikad :P Evo ga, mi smo stigli sa Jahorine u suboto .. I moram reci da je bilo prekrasno.. Koliba kod ace je extera .. Rakija, cevapi, tako napio me ni se nitko u mom zivotu ;D ;D ;D .. I druge godine se vratimo 100%... Uglavnom, posebna zahvala ide harisonu, koji je imao zivce za instrukcije bordanja moje cure, jer znam da za takve zadeve moras imat stvarno dobre zivce ;D i vam svime da ste uploadali slikice stanja na Jahorini. Ako kdo dodje u slovenijo, naj mi posalje poruko i mozemo se dobiti na jedni kafici ::)
Zao mi je samo, da vas nisam mogao svih upoznati, da nije bilo prilike .. Nadam se da bice naslednjo godino ... ::)

Nasledno godino isti termin :P

Mega Deki

Dabogda ih ne pustili nikad vise ako je tako, pa tacno se i ja nevozio. Kako sad, dodjem,platim i sta da vozim....Dj....

Strasno..
Mega Deki

DarkoN

jutros je kompletna jahorina bila bez struje. glavni dalekovod je bio u kvaru. zato su liftovi otvoreni tek u 10 i radili su samo ovi manji. ako je im je vjerovati kazu da su bili prespojeni na pomocni dalekovod i da zbog toga nije bilo moguce pustiti sestosjede.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

videces sutra deki kakvo ce biti stanje

NinaF

ma bez obzira na sestosjede, staze su danas bile predobre! Jedino sto zadnji dio ludzatobom:(( utrne od tanjura a i dvosjed nije udoban...ali zbog danasnjih staza sve je oprosteno

Mega Deki

A jws, boli guza na dvosedu. Vidis kad se naviknes na sestosed.....

Pozdrav za ski-imenjaka....
Mega Deki

HeAd

to je dobro neki su poceli zaboravljati kako je bilo prije  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

rahelaecd

Da li iko zna jesu popravili taj kvar sa strujom i hoce li sutra raditi sestosjedi? Inace danas je bilo fenomenalno, cak mi i nije smetalo sto sestosjedi nisu radili. Staze su po meni bile najbolje do sada u ovoj sezoni :).

skiDeki

Pozdrav svima, evo tek sad stigoh da se javim, za struju jos nista ne znam, ali znam da ce sutra biti suncano i da ce staze biti perfektne ;D

Mega imanjace nadam se da se sutra vidimo na stazi anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

i ja sam danas cula da sestosjedi nisu radili zbog kvara na glavnom vodu, palo neko drvo, ali je navodno otklonjen taj kvar ..... pa sad ne znam, vidjecemo ujutro!!!!!
ja sam prosto odusevljena danasnjim stazama, skijanje nikad bolje ove godine, bez obzira sto sestosjedi nisu radili, guzve nije bilo, praca top dobra, a skijanje vrhunsko .... ko ima namjeru na skijanje, nek se pakuje, jer je ovo izgleda zadnji vikend ove sezone, sudeci prema najavama ......

BOJAN-BG

Quote from: zbranka on 09 March, 2011, 22:51:51
i ja sam danas cula da sestosjedi nisu radili zbog kvara na glavnom vodu, palo neko drvo, ali je navodno otklonjen taj kvar ..... pa sad ne znam, vidjecemo ujutro!!!!!
ja sam prosto odusevljena danasnjim stazama, skijanje nikad bolje ove godine, bez obzira sto sestosjedi nisu radili, guzve nije bilo, praca top dobra, a skijanje vrhunsko .... ko ima namjeru na skijanje, nek se pakuje, jer je ovo izgleda zadnji vikend ove sezone, sudeci prema najavama ......

nema vise odmora  :'(

brera