• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


brera

Ili je to??? Hehehe uhvatio sam vas pozeri. Popijte jednu i u moje ime i U®IVAJTE. Puno pozdrava svima. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

fulio si. Stajali smo ja  i deki ali nas nisi uhvatio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

e to je to. Ovo je samo za tebe i sanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

dobro je da se okice vide uopste
By deki puf:)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

dosao sam kuci. skijanje danas mozda i najbolje ove sezone. deki je bio zaduzen za slikanje tako da ce on postaviti slike.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Vece svima. Stigao i ja najzad i ko za baksuz doneo ovako grozno vreme kao i obicno,. Al sta cu nemojte mi zameriti. Maler sam kao i svake godine. VIP je lociran i to prvi dan sto se i vidi.
Od ujutru cu malo da vam saljem slike kao i obicno, mada zbog guste magle koja je sad i koja se ocekuje sumnjam da ce biti dobre. Al ko ima bolje menjacemo.
Pozdrav za sada idem da odmaram do sjutra...
Mega Deki

Mega Deki

Cuj ba a niodje lanaca na kolima he he anan anan
Mega Deki

mallorca

Quote from: Mega Deki on 09 March, 2011, 18:56:36
Cuj ba a niodje lanaca na kolima he he anan anan

a sta ce mu lanci na toj zvijeri... 

NinaF

Ovo je bila moja treca posjeta Jahorini ove sezone...i definitivno najbolja....vrijeme predivno, sunce przi a iako sam dosla tek u 1 staze su bile odlicne, nisu popustile, a nisu bile ni preledene. Prava uzivancija.Jedino sestosjedi nisu radili. Svi su ljubazni, nije ko na drugim planinama, da samo cekaju da odes...mi smo licno dozivjeli da odemo u Kolibu u wc ( prvi put ulazimo i pitamo mozemo li u wc) i ne samo da mozemo, nego dobijemo i rakiju dobrodoslice:))) Aco je vrhunski domacin, cevapi extra, rakija takodje...ma sve je bilo za 5+  :bravo::(


BOJAN-BG