• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


brera

©ta reæi???  3:( 3:( >:( >:( >:(

Goga Mostar

Sta je ovo, i dalje se ne vidi na kameri  staza od silnih bagera????

DarkoN

mene samo strah da ne zavrse prerano. kako cemo skijati ako trava fino poraste po stazi i ne bude kamenja  :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ivan8888

sa koje stranice je preuzeta ova prognoza http://jahorina.org/vrijeme.php

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da li su ovo turisti, ili majstori za bakar i zeljezo  (:smijeh: (:smijeh: desno dva autica


brera

Ovi "metal majstori" bi odmontirali gornju stanicu 6 guza, a "majstori OC" bi to primjetili pred ski sezonu! 3:(

DarkoN

Quote from: brera on 10 July, 2011, 15:19:30
Ovi "metal majstori" bi odmontirali gornju stanicu 6 guza, a "majstori OC" bi to primjetili pred ski sezonu! 3:(
"majstori iz OC-a" bi to primjetili kada bi korpe prestale da se vracaju na donju stanicu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 10 July, 2011, 21:02:22
Quote from: brera on 10 July, 2011, 15:19:30
Ovi "metal majstori" bi odmontirali gornju stanicu 6 guza, a "majstori OC" bi to primjetili pred ski sezonu! 3:(
"majstori iz OC-a" bi to primjetili kada bi korpe prestale da se vracaju na donju stanicu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Goga Mostar

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
BRERA OVA JE NAJJAÈA OVOG LJETA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, STA MISLIS GLEDAJU A NEMA KORPA

bataneoo

Sta se radi ljudi, kako je ?  ;D  ;D

mijat


Bojan NS


Radiohead

ako ovako nastavi bit ce snijega s:nij) u oktobru, u sarajevu kisovito i oblacno skoro tri sedmice