• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 12 June, 2011, 15:30:49
ma ne u¾ivljavajte se. prièÿo ne priè`o, isto ti se vata. pustiti sve pa ako bude pomaka idemo a ako ne ne idemo. simply is that :-) mada jedno dva vikenda uvijek æe biti

ma upravu si zaharije bice bice i vise vikenda ali ne na jahorini  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


skiDeki

Ja sam ove sezone imao 12 fantasticnih dana skijanja od cega je samo jedan dan bila magla, jedan dan snezne padavine i nenormalno niske temperature (skijali Vip, Hare i ja + jos par ludaka slicnih nama) dok su mi ostali dani bili suncani ole

Eto imao sam samo ne vidjenu srecu i nista vise!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

PRELIJEP DAN NA JAHORINI MOZES IZGORIT I ISPOD GIPSA  :bravo::( :bravo::(


marina

eeeee Hare, kako tece oporavak!!!!!
VIP Jahorina Woman Team

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: marina on 22 June, 2011, 11:24:21
eeeee Hare, kako tece oporavak!!!!!

eeej caooo
sve je super hvala na pitanju i sto brinete za mene  :-* , nema bolova gips radi svoj posao al je uzasno vruce.Ubrzo cu ga skinuti te onda lagano terapije kako bi ojacao leða.
Sve u svemu odlicno nece biti posljedica, osjecam se kao i prije, nazalost ovu cu sezonu propustiti, (osim ako padne 3m snijega i ako mi brera dozvoli  (:smijeh: ) to ne znaci da nece biti slika  ;D mora se bar jedan kerozin popiti kod lifta puna casa zdravlja

Zelim vam lijep provod ovo ljeto i sve najbolje pozdravi mi sve.
VIDIMO SE   hug:(

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

brera cekaj malo dok zahladi nece niko radit po ovoj vrucini dobili bi opekotine 3 stupnja....stici ce to do 2020  :bravo::( i taman autoput ce biti gotov 2020 pa ces moci brze doci do svog djeteta  (:smijeh: (:smijeh:

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Big_DANE

Ovi MORONI iz OC-a su sklonili sa sajta KONTAKT TEL I E-MAIL!!!!!!!!!! NE MOGU DA VERUJEM!!! KAKVI SU ONI NESRETNICI TO JE STRASNO!!!!  SAD VISE NE MOZES NI DA IH SMARAS!!!

Ako neko ima njihovu e-mail adresu nek mi okaci ovde ...ima da ih izbombardujem! Hvala

Big_DANE

A ovo je pocetna stranica.... tj. info cime se oni bave!