• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2011, 20:41:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

bang

moram probati po dvije, nesto nece .....

bang


bang

...pogled na Pogledine ......  ::) ::) ::)

bang

....jos koja sa prace ..... od koga je, dosta je, jer mrzim da slikam, ali ovo je bilo samo za raju sa foruma, koja nazalost ne moze da uziva u trenutnoj ljepoti ......

Mega Deki

Evo i ja dodjoh sa skijanja. Katastrofa lose vreme i staze. Magla ko u horor filmu. Sestosed radio za divno cudo al je stajao svakih pola sata. Cak sam i visio 20 min pa iskoristih da uslikam neku...
Sutra ce valjda biti boljr...
Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Ako nije muka evo jos. I dosta za danas. Pravo razocarenje al sta ces.
Jel mi to imenjak spava. anan anan
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

o svaka cast mega deki... samo sto su staze katasrofa gledaj kamenja, a i slabo se vidi od magle bas si potrefio ruzan termin valjda ce ti druge godine biti bolje pa da vidis kuda vozis  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  :bravo::( :bravo::( jos jednom hvala za slike i svaka cast

@brera
a otkud ti znas za ugovor i mjere za odijelo  ??? ??? ???

BOJAN-BG

ovo je stvarno bezveze nemas skim ni da se sudaris na stazi,a kamoli da popijes nesto u kafani

niko

Quote from: BOJAN-BG on 10 March, 2011, 19:52:41
ovo je stvarno bezveze nemas skim ni da se sudaris na stazi,a kamoli da popijes nesto u kafani
Ovo je fantazija,  :bravo::( :bravo::( :bravo::( slike predivne , valjda æe staze izdr¾ati do vikenda ? anan anan anan

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: niko on 10 March, 2011, 19:59:55
Quote from: BOJAN-BG on 10 March, 2011, 19:52:41
ovo je stvarno bezveze nemas skim ni da se sudaris na stazi,a kamoli da popijes nesto u kafani
Ovo je fantazija,  :bravo::( :bravo::( :bravo::( slike predivne , valjda æe staze izdr¾ati do vikenda ? anan anan anan

znamo i mi niko da su staze fantazija nego mi koji nismo gore se malo tjesimo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

niko

Quote from: harison on 10 March, 2011, 20:14:19
Quote from: niko on 10 March, 2011, 19:59:55
Quote from: BOJAN-BG on 10 March, 2011, 19:52:41
ovo je stvarno bezveze nemas skim ni da se sudaris na stazi,a kamoli da popijes nesto u kafani
Ovo je fantazija,  :bravo::( :bravo::( :bravo::( slike predivne , valjda æe staze izdrµati do vikenda ? anan anan anan

znamo i mi niko da su staze fantazija nego mi koji nismo gore se malo tjesimo (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Naravno  puf:)