• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 07 March, 2011, 08:16:58
hehehe nisu njegove su na cesti, malo nize, sad ih je prekrio sneg, sumnjam da ce ih naci, ali ja cu mu pokazati kokje su ako me ppocasti rakijom (:smijeh:


deki koji ti je ovo smestaj,dobra lokacija

bang

eh kad jutros moradoh u kancelariju ....uf .....ali je vikend bio fantazija, pogotovo juce, one stegnute staze, a ne prevelika guzva ...... mislim da ce biti dobro skijanje i next week  ole ole ole ole ole

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

BOJAN-BG

dobro je nije jak vetar kao na prognozi rade sve zice

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde ajde deki, eto me s laudom po tebe, spremi se vidjet ces s balkona  da zdrmamo klasiku voda za kafu je pristavljena a case za rakiju su u zamrzivacu

bang

sta im gore, niko se ne javlja????

Aco_BL

Inf. sa staze... Vani pada snijeg. Napadalo ga je oko 10-15cm. Na vrhu duva jak vjetar i veoma je hladno. Na praci je najbolje za skijanje. Nema guzve, odmah se sjeda na lift a staze su super za skijanje sa 10ak cm novog, neutabanog snijega. Pozdrav!

mallorca

Quote from: Aco_BL on 07 March, 2011, 13:52:22
Inf. sa staze... Vani pada snijeg. Napadalo ga je oko 10-15cm. Na vrhu duva jak vjetar i veoma je hladno. Na praci je najbolje za skijanje. Nema guzve, odmah se sjeda na lift a staze su super za skijanje sa 10ak cm novog, neutabanog snijega. Pozdrav!

ovo su uvjerljivo najbolji uvjeti za skijanje... prekrasno nesto

brera

®irafe na Ogorjelici rade. :o

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

skiDeki

Danas na Jahorini oblacno sa snegom i vetrom, temperatura -14, na vrhu uz vetar -30 :o :o :o

Sve je radilo, osim dvoseda ogorjelica2, na stazama neutabanog snega, najbolje se skijalo na zelji i olimpiku i kao sto Aco rece na praci na kojoj je bilo najmanje vetra, uz to sve guzve ni malo ::)

posle 12h sam skijao sa Vipom i Haretom i bez obzira na hladnocu, odlicno nam je bilo ;)

Trenutno pada sneg slabijeg inteziteta, temp -15 stepeni
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bule

Pozdrav svima, danas smo bili gore, Vip je u pravu temperatura je bila Brrrrrr a na vrhu Ogorjelice je vjetar bas rasturao tako da smo presli na Pracu. Sve u svemu bilo je super a negdje oko 1515H upalili su sve topove po planini.

mallorca

ma praca je uvjerljivo najljepsa staza na JA

minjon81

pa da, u svojoj kategoriji! inace OLIMPIK definitivno moj favorit!