• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Aco_BL

A evo i par slièica od danas... Tu sam i ja da se zna ko sam pa ako me sretnete na stazi pridjite da se upoznamo.  ;D

PES


brera


brera

Kamera u Royalu iz preventivnih razloga zamrznuta sa drugim martom do daljneg. devil:( Samo +18!!!!!!!!!!!


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

popi


popi

naravno kralj borda i planine  cr:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo stigoh od dekia kalo ne znam ali mi se cino brzo....ima ga 2cm sto je extra...popi legendo jesi to vec stigao uhhhh al si brz svaka cast pit dobro prosao zdravlje uredu? Bas si sretnik kraj dana i sretnemo se a vrhu hehehe jos je bio i filipino drago mi je sto sam vas upoznao te se nadam da se vidimo i iduce sezone, a sad zavrati rukave i na posao lagano zadovoljan i super raspolozen....raja cujemo se sutra ako budem mogao uustati prije 11

popi


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutro, i dalje veju pahulje snijeg je prekrio sve, pravo jahorinsko jutro caj,rakija ili kafa na stolu, pored toga cajno pecivo topla soba sa pogledom na stazu

skiDeki

Dobro jutro i od mene, Hare spremi klasiku, sad cu se spustiti do tebe ;D

Kao sto i Hare rece i dalje pada sneg,ima ga oko 5cm novog, temperatura -14, duva pojacan severni vetar, sad cekam devetku da vidim sta ce raditi od zica....

Slika live.......

[prilog je obrisao administrator]
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


skiDeki

hehehe nisu njegove su na cesti, malo nize, sad ih je prekrio sneg, sumnjam da ce ih naci, ali ja cu mu pokazati kokje su ako me ppocasti rakijom (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

niko