• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

sina

Mega Deki,ja sam se pouzdao u tvoj osjecaj za dobro vrijeme,nemoj sada da omanes. ;)

Milos CTS


BOJAN-BG

mega deki po ovim slikama sto se vide ako nisi krenuo put jahorine jos veceras,neces se naskijati ove godine

BuZz

evo ja sam maloprije dosao sa Jahorine... bilo je lijepo... dobra stvar je sto nije bilo magle... temperatura je bila visoka pa su staze popustile... :D  evo malo slika... 





:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

anger

Pozdrav,

Sto se tice vremena, sljedeca sedmica bi trebala biti ok s tim da bi moglo biti i novog snijega, tako da se moze iskoristiti jos koji dan :) jos u kombinaciji sa nocnim skijanjem na Bjelasnici, ludilo  cr:)

01xxx01

Quote from: otrov on 05 March, 2011, 19:06:08
ne zna ona ni gdje je pravo,a ne lijevo ili desno  ;) ;)

ja sam tebi bas nesto simpaticna, jel' da? mislim, ako krenes da se spustas niz pracu pa dodjes do tacke gde se razdvajaju dvije staze... koja li je lijeva a koja li je desna?  ::)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

@deki
ahahha extra video, vidim da si poslije skoka krenuo niz stazu bez skija pa te nesto bacalo lijevo desno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

evo i od mene jest da malo kasnim ali ide veca tura zaredom anan a i mega Deki evo ti tacna kolicina snijega pa ti odluci imal tu 30 ili min. 90cm











valjda je ovo dovoljno snijega ... snijeg se tako mjeri



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

trebaju malo bolje uraditi staze  3:( ljudi dodjite u 09:07 na vrh Jahorine i zateci ce te ovakvu stazu..ako ste neki skijas do 13:00 mozete napravit bruku zica sami izracunajte sestosjedom 7min. do vrha. pa nek je 5min. skijanja do dna...a ako spajate ogorjelica-praca poduplajte (naravno ovo se odnosi na ostri spust tako da kad dodje 13:00 ste komirani u kafani i skijate po rakiji dok su vani staze popustile i vec se napravila mala guzva)







pozdravlja vas Jancek s vrha Jahorine, ne znam kako to ali nekako se najbrze nadjem sa Slovencima  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


te sam naveo ludog danila da puse u rog..u novo izgradjenom ICE BAR-u na Ogorjelici 1



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


otrov

Quote from: 01xxx01 on 06 March, 2011, 00:55:45
Quote from: otrov on 05 March, 2011, 19:06:08
ne zna ona ni gdje je pravo,a ne lijevo ili desno  ;) ;)

ja sam tebi bas nesto simpaticna, jel' da? mislim, ako krenes da se spustas niz pracu pa dodjes do tacke gde se razdvajaju dvije staze... koja li je lijeva a koja li je desna?  ::)
nisi mi simpaticna uopste .. sad po tom tvom je progledala lijeva staza na kojoj su postavljeni topovi :) a ona na kojoj nema topova nije progledala .. zanimljivo .. i dalje ipak mislim da ne znas lijevo od desno
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)







plavi se nesto na stazi sarenoj, to je nasa sanja(01xxx01 )


ni VIP-ovci ne idu preko reda...postuje se red na liftu  (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: otrov on 06 March, 2011, 01:30:06
Quote from: 01xxx01 on 06 March, 2011, 00:55:45
ja sam tebi bas nesto simpaticna, jel' da? mislim, ako krenes da se spustas niz pracu pa dodjes do tacke gde se razdvajaju dvije staze... koja li je lijeva a koja li je desna?  ::)
nisi mi simpaticna uopste .. sad po tom tvom je progledala lijeva staza na kojoj su postavljeni topovi :) a ona na kojoj nema topova nije progledala .. zanimljivo .. i dalje ipak mislim da ne znas lijevo od desno

taj komentar je bio sarkastican, a simpatije su obostrane. jesi bio ti na jahorini danas? a na praci?

otrov

nisam bio danas, ali cu sutra da te potrazim da ti objsnim gdje je lijevo a gdje desno  3:(
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: otrov on 06 March, 2011, 01:42:49
nisam bio danas, ali cu sutra da te potrazim da ti objsnim gdje je lijevo a gdje desno  3:(

mislim da nije uredu da se prepirete u ovoj temi...imate kafanu pa tamo nastavite...otrove nije te bilo dugo na forumu dobro dosao nazad hehe i odma pocinjes zezati ni 5 ni 6 nego zenski dio foruma  3:(