• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

otrov

Pa koja lijeva. Ona pod topovima?
share it with friend or two

Mega Deki

Mega Deki

otrov

ne zna ona ni gdje je pravo,a ne lijevo ili desno  ;) ;)
share it with friend or two

skiDeki

@sanja
Bio sam na olimpilu oko pola tri.....

Evo u cemu sam, usput pogledajte, kako sam se razbio..... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
http://www.youtube.com/watch?v=2_5nrel9Pto
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

e deki snimak ti je za medalju,a sto se tice prognoze od srede debeo plus,izgleda ko se naskija do srede to je to posle mrka kapa

sina

kako od srijede plus,vidim da je na ovoj prognozi sve sami minus do petka..ja mislio u cetvrtak gore,nemojte me plasiti sa plusom.


Big_DANE

Evo da se javim iz busa, posle 7 extra dana na jahi, bice slika, snimaka...nazalost nisam imao net u vikendici da vam vadim mast :p
sa slikama tj. izvestajima...stizem kasno veceras pa se kuckamo sutra...
Deki je gore...uziva!
Olimpik i Zeljo najbolje staze, sve ostalo popustilo.. Praco dje si do sad bila...radila svih 7 dana! :D
pozz od Daneta

brera



Aco_BL


BOJAN-BG

Quote from: Aco_BL on 05 March, 2011, 20:40:48
Ljudi danas i nije bilo neko skijanje. Danas sam stigao i bilo je veoma toplo tako da su staze otpustile, snijeg mokar i teµak. Staze su na par mjesta progledale i ima djelova gdje je onaj prljavi snijeg, kad se pomje±a sa zemljom. Ali ipak bio je divan dan. Bilo je sunèano èitav dan pa se moglo uµivati u ljepoti Jahorine... Evo vam par slika.



gde su slike


otrov

 ideea:(
danas dan za sale u vezi sa slikama ?
share it with friend or two

brera


Mega Deki

Sina, samo ti ajd gore u cetvrtak. Ja cu u sredu ili subotu i bice skijanja i te kako. I sunca za suncanje obavezno....
Mega Deki

BOJAN-BG

Quote from: Mega Deki on 05 March, 2011, 21:24:27
Sina, samo ti ajd gore u cetvrtak. Ja cu u sredu ili subotu i bice skijanja i te kako. I sunca za suncanje obavezno....

iz tvojis usta u bozije usi