• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

djmiros

Sutra dolazim gore. Nadam se da ce vreme biti OK i da nece biti ovako toplo.
Nego, sta je ono ogradjeno na poljicama ideea:(

Mega Deki

Ko nije. JA. He he. Cuj sad. Snega na ski infu 90 cm a na krovovima kuca 20-30. Pa bre dokle vise te lazi he he. Ja razumem Vipa kad kaze da se sneg ne meri na svakih 10 matara ali 1 met i 30 cm nije isto. A staze i progledale jos. Majko moja, pa gde cu se ja skijati kad dodjem????
Mega Deki

Mega Deki

NIKO NISTA. OCELI NEKO BAR PROMENITI PROGNOZU DA VIDIMO CEMU DA SE NADAMO ILI NECE NI TO
Mega Deki

otrov

nadaj se kupinama kad si tako okasnio  (:smijeh:
share it with friend or two

Mega Deki

E otrove moj. Nije nikad kasno. Sacu si sednem u auto i ete me gore za par sati...
Mega Deki

HeAd

pa deki...na Jahorinu se ide cim padne snijeg ne ceka se ni sekunde...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Jutros su staze bile odlicne, tvrde, brze, vec oko 11 sati su dosta popustile sbog plusa i velikog broja skijasa, ali se skijalo naravno jer je sve radilo....

Jedna pozitivna stvar u vezi sredjivanja staza- na mestima gde je bilo problema sa snegom ratraci su u toku noci nabacivali sneg, a isto tako su navukli poprilicnu gomilu kod izlazne stanice Poljice, koje kao sto znamo imaju probllem zbog sunca ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


01xxx01

evo sad sam dosla, otjerali su me sa Olimpika, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Deki, pa gdje si jebote - nisam te nigdje skontala?! eto me i sutra - u cemu si? rece mi Hare da si u sivoj nekoj jakni, al' te nisam vidjela? jel' i Bojan dosao?

izvjestaj - ja bila na Olimpiku i Zelji i Praci i malo Ogorjelici.
Praca desna je super - ama bas nigdje nije progledala. lijeva se isto dobro drzi, ali je dolje ispod polovine progledala na jednoj prelomnici. nije strasno, valjda ce veceras zatrpati pa da sutra opet razvalimo!
:P
ispade mi stap sa lifta na Praci dok sma skidala rukavice pa sam i planinarila i mogu da kazem Mega Dekiju da je snijeg van staze fino iznad koljena.

Olimpik  (L) (L) (L) i Zeljo su standardno super. ovo oko 4 kad smo se opet vratili gore, nigdje nikog nije bilo, pogotovo na Olimpiku.\

na Ogorjelicu sam se prebacila samo jednom, uglavnom da izvidim ima li koga od vas, i progledala ja kud i inace, ali moze da se vozi oko problematicnih dijelova.

stavicu malo slicica malcice kasnije!
;D


otrov

Hoces da kazes da je ona strana koja je pod topovima progledala a desna nije ili si gledala staze dok si se penjala liftom
share it with friend or two

Mega Deki

Fala 01XXX01 to iznad koljena znaci da je oko 50 cm a ne 90 sto kaze ski info. Na Kopu kazu ima 30-40 to je to. No dobro. skija se i to je vazno. Ja planiram od srede i nadam se da necu ostati suva, ovaj suvih skija...
Mega Deki

01xxx01

sinisa - ti si zapamtio moj komentar od prije 7 dana??!? impresionirana sam! stavicu sad stvarno slike!  ;)

otrove - ne kontam pitanje. progledao jedan dio staze lijeve (one strmije) a ostatak je za 5. a i to sto je progledalo - prodjes sa strane, posto je progledalo po sredini.

deki - pa, realno, ima vise od 50 cm, povisoka sam ja!  :P

Mega Deki

Mega Deki