• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo ja sam u vuku pokusavam postaviti slike...ali laptop nece da ocita mobitel  >:( >:( >:( >:( >:(

HeAd

razbij crvenkapu pa mozda ocita  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


djmiros

Quotenije to neki vjetar za zaustavljanje zicare...tek preko 35 je veselo
Hvala na informaciji :bravo::(

misko9595

Dobro vecee planiramo dolaziti iduci vikend na 4 dana jel ima ko da mi kaze di imaju dobri borderi za rental????? afrocool:( cr:) afrocool:( austin:( austin:(

drm

Quote from: misko9595 on 04 March, 2011, 20:59:34
Dobro vecee planiramo dolaziti iduci vikend na 4 dana jel ima ko da mi kaze di imaju dobri borderi za rental????? afrocool:( cr:) afrocool:( austin:( austin:(
Hare je dobar border samo ne znam koliko je iznajmljivanje (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

misko9595

Quote from: drm on 04 March, 2011, 21:28:03
Quote from: misko9595 on 04 March, 2011, 20:59:34
Dobro vecee planiramo dolaziti iduci vikend na 4 dana jel ima ko da mi kaze di imaju dobri borderi za rental????? afrocool:( cr:) afrocool:( austin:( austin:(
Hare je dobar border samo ne znam koliko je iznajmljivanje (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
jako si mi puno pomogo inace sam skijas ali cu sad probati bord

Mega Deki

Sta je ovo tako lep dan a svi spavaju. BUDJENJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. SNEZNI ALARMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Mega Deki

bang

Samo da kazem ....ko je blizu planine,i moze da dodje, neka krene, osvanulo je predivno jutro, dan ce biti fantazija!!!

skiDeki

Na Jahorini suncano kao sto Zbranka rece, staze ispeglane, blagi minus.... fantazija jednom recju ole

[prilog je obrisao administrator]
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

e  deki nije lako sedeti pored kompijutera i gledati ovakve slike jahorine

skiDeki

Verujem ti Boki, evo i ja sedim pored kompjutera, gledam ove slike uzivo i cekam da idem na prvu zicu :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 04 March, 2011, 00:01:35
Fino drustvo sjedi zajedno, malo se cuga , malo se pjeva, puno prica. Hehe, pozdrav od:
Mijata, skidekija, hareta, daneta, mallorce, marine, minjona i mene.

Zivjeli!

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 05 March, 2011, 08:23:45
Verujem ti Boki, evo i ja sedim pored kompjutera, gledam ove slike uzivo i cekam da idem na prvu zicu :P

pozdravi gore sve sa moje strane pa se cujemo veceras kad se vratite sa staze

01xxx01

jaoooooooo, divan dan! eto mene! ko je gore?!?