• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jao HANGOVA-HUPSERA pa kako smo zaharije po ovome vozili, a vidi i kamenje.... a joj gledaj nisu dobro uradili staze....dajte ljudi uradite kako treba ovako nije ni u AUSTRIJI ugledajte se na njih kako oni neuredjuju staze (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: bravo zaharije to je to,   da vi mozda niste pogrjesili planinu  ideea:( pa vam nije bila ovakva staza  :bravo::( :bravo::(

goghie

juèe je bilo weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuu ludzatobom:(( na sve strane hangovi - nije da se ¾alim devil:( gore na vrhu fali malo snijega, ali sve u svemu mnogo dobar dan!
I can go with the Flow...

brera


Mega Deki

Sluzba "Ski Info" se automatski aktivira cim su staze u pogonu.

Popsto nema ski infa verovatno staze nisu u pogonu...
Mega Deki

HeAd

jos jedan preljep i fin dan za ljubitelje zimskih sportova...zice rade, staza popeglana...bice milina jer nije guzva kao juce....zivli
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

goghie

a ja sjedim u kancelariji dammit... nadam se da æe potrajati do slijedeæeg vikenda ;D
I can go with the Flow...

Mega Deki

Cuj da ce. Pa normalno da hoce. I ja dolazimmmmmmmmmmmmmmmmm  anan anan
Mega Deki

enkidu

Koliko vidim na webcam-ovima, pocinju polako da se navlace oblaci! Od sutra krece novi sneggg  s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::(

petarc

Ljudi, da li neko moze da mi da informaciju kolika razdaljina putem od sestoseda ogorjelica do sestoseda poljice.
Hvala!!! 

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hodanjem nekih 5-10min zavisi kako hodas...autom eto te za minutu. a jos lakse presjeces sa vrha Poljica na Ogorjelicu za 10sec.

@brera
nemasta kad slusas zeta tako ti to ispadne.... fulio si bio termin ebga sta je tu je mozda do godine ti se posreci, pa da malo ovakvih staza kao sto su bile juce i cjelca uhvatis  3:(

priglavak

Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 21:31:23
Vidim da niste vozili po kacamaku na Kopaoniku na +10.
Ludilo :)

Majo ne provaljuj se   cr:)

MarijaBB

Quote from: priglavak on 28 February, 2011, 11:42:03
Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 21:31:23
Vidim da niste vozili po kacamaku na Kopaoniku na +10.
Ludilo :)

Majo ne provaljuj se   cr:)

Ne provaljujem se, kako ti to kazes. Imala sam priliku biti na Kopaoniku kad udari jugo 3 dana :).


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)