• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

hare nesme da se javi izgleda da su platili ovi iz O.C. da cuti,ponudili mu besplatni ski pas za sledecu sezonu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

staze progledale BLA BLA, ratraci ne rade svoj posao BLA BLA, treba navuci snijega BLA BLAaaaaaaaaaaaaaaaa..... ma opusteno ljudi ko sto neko rece pa znatel vi skijati i ne ici po kamenju i blatu ima jedna rijec zove se IZBJEGNI ako i to ne mozes onda se preseli na Ogorjelicu, Zelju, Olimpik (danas perverzan mogao sam i uhh necu reci sta kako je dobra), Praca.... uskoro slike pa cete vidjeti kako je bilo....sto se tice hupsera ima ih ali tamo gdje ratraci nisu prolazili ili su se stvorili poslije 15:00h

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a usput da javim da je na Bjelasnici pukla lavina...na kotlovima 2 bordera.. jednog su izcupali za drugim se traga  3:(

HeAd

ok je staza danas bila i pored dosta gostiju i relativno toplog vremena staza je izdrzala...tako da nema razloga za neke burne reakcije....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

niko

Quote from: HeAd on 27 February, 2011, 18:35:15
ok je staza danas bila i pored dosta gostiju i relativno toplog vremena staza je izdrzala...tako da nema razloga za neke burne reakcije....
Sve je dobronamjerno a uvijek mo¾e biti bolje  ideea:(

otrov

bljak i sutra jugo .. jebga ljudi i sutra ce vam biti borba .. bojane_ns_bg kakva je tuga? .. je li se sjecate vas dvojica gotive 29. ?
mozda brera misli da smo mi sminkeri, ali gledaj ovih pocetnika sto su gore :) sljedece godine svi u isti termin :)
share it with friend or two

HeAd

davore jesi se napusio kakav jugo ;)...gdje njemu krivo sto na stazi nema kamenja ko u terminu kad je on bio....;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

ma bratac dovoljno mi je da pogledam Javorice i sve mi je jasno, a pogledaj i prognozu .. svedno uzivajte dok mozete pa kako god .. rakija connecting people :)
share it with friend or two

Bojan NS

Quote from: davor77 on 27 February, 2011, 18:47:03
bljak i sutra jugo .. jebga ljudi i sutra ce vam biti borba .. bojane_ns_bg kakva je tuga? .. je li se sjecate vas dvojica gotive 29. ?
mozda brera misli da smo mi sminkeri, ali gledaj ovih pocetnika sto su gore :) sljedece godine svi u isti termin :)

Iskreno da kа¾em meni je taj termin bio extra! I vreme i dru¾enje!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Praca:










ima snijega  :o


DIV NA JAHORINI


da mu nije mal ovaj dvosjed...jadan ovaj sto je na korpi  uhhh (:smijeh: (:smijeh:

zedhus

Hvala na slikama!Kakva je situacija sa prognozom?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

za divno cudo prognoza zadovoljavajuca