• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Jancek

Eeee mislim da je bilo bizu +8 stepinj .. tako da je bilo stvarno nemugoce skijati po 12 uri .. i imam jos jedno kritiko .. staze su bile ubitacne .. ako je 1m snijega .. nemugoce da bi bile tako kopne .. onda sta radijo ratraci ? nista ? ovaj snijeg koji se ne rabi .. nek ga ratraci potisneju na stazu da bude nesto snijega na stazi .. tako da .. ako gdo zna .. ja neznam zasto je ovako ?

Dino SKI

Quote from: Jancek on 27 February, 2011, 15:42:21
Eeee mislim da je bilo bizu +8 stepinj .. tako da je bilo stvarno nemugoce skijati po 12 uri .. i imam jos jedno kritiko .. staze su bile ubitacne .. ako je 1m snijega .. nemugoce da bi bile tako kopne .. onda sta radijo ratraci ? nista ? ovaj snijeg koji se ne rabi .. nek ga ratraci potisneju na stazu da bude nesto snijega na stazi .. tako da .. ako gdo zna .. ja neznam zasto je ovako ?

Jancek zar su tako lose staze, nije zar da je snijeg na stazama okopnio?
Skijanje se brzo uci......

BOJAN-BG

ma ovima u O.C. treba bar dva metra snega da bi bile pristojne staze,a toga vise nema ni na himalajima  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS


BOJAN-BG

po svim merenjima najvise snega ima ispred royala,jer je izgleda tu najveca koncentracija skijasa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Dino SKI

Nisu normalni ovi iz OC jer kad ima jedva 25 cm snijega trude se na sve nacine da srede stazu, a jel ima preko 80 cm oni ne vode racuna o stazama, kao da se skijanjem nanosi snijeg na staze a ne obrnuto kao sto je slucaj. Stvarno nesto nije uredu u njihovim glavama!!!
Skijanje se brzo uci......

MarijaBB

Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:03:37
Bilo je prièe ranije kako se meri ta visina snega, mada po meni ta informacija ¹to tu stoji je èesto kontraproduktivna - pi¹e dosta velika visina a staze lo¹e ureðene ili progledale

Ma ne znate vi skijati i bordati. Kako staze progledale, daj sta lupate!

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 16:22:04
Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:03:37
Bilo je prièe ranije kako se meri ta visina snega, mada po meni ta informacija ¹to tu stoji je èesto kontraproduktivna - pi¹e dosta velika visina a staze lo¹e ureðene ili progledale

Ma ne znate vi skijati i bordati. Kako staze progledale, daj sta lupate!

ma nisu progledale nego su u fazi kao da skijas po bregovima pa izgledaju kao da su progledale

MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2011, 16:25:23
Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 16:22:04
Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:03:37
Bilo je prièe ranije kako se meri ta visina snega, mada po meni ta informacija ¹to tu stoji je èesto kontraproduktivna - pi¹e dosta velika visina a staze lo¹e ureðene ili progledale

Ma ne znate vi skijati i bordati. Kako staze progledale, daj sta lupate!

ma nisu progledale nego su u fazi kao da skijas po bregovima pa izgledaju kao da su progledale


Hupseri. to je endemska vrsta. rastu samo na jahorii :). Pozdrav za sluzbu koja uredjuje staze :)

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 27 February, 2011, 12:24:59
Ako nemas i drugo burence nemoj ni pocinjati, ipak je tuga golema :'(

deki prvo burence je gorovo,morali smo da se presaltamo na flasirano,pozdram od marka 1310

ludiborderi

Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 16:22:04
Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:03:37
Bilo je prièe ranije kako se meri ta visina snega, mada po meni ta informacija ¹to tu stoji je èesto kontraproduktivna - pi¹e dosta velika visina a staze lo¹e ureðene ili progledale

Ma ne znate vi skijati i bordati. Kako staze progledale, daj sta lupate!

a sta je sa  poljicama na pocetku i na  prvoj krivini desno ????Samo su nabacili snijeg i presli jednom , pa cim zaduva jaci vjetar eto problema!
Od rakije nema bolje ¾ene :)

BOJAN-BG

Quote from: ludiborderi on 27 February, 2011, 16:36:29
Quote from: MarijaBB on 27 February, 2011, 16:22:04
Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:03:37
Bilo je prièe ranije kako se meri ta visina snega, mada po meni ta informacija ¹to tu stoji je èesto kontraproduktivna - pi¹e dosta velika visina a staze lo¹e ureðene ili progledale

Ma ne znate vi skijati i bordati. Kako staze progledale, daj sta lupate!

a sta je sa  poljicama na pocetku i na  prvoj krivini desno ????Samo su nabacili snijeg i presli jednom , pa cim zaduva jaci vjetar eto problema!

pa ovima iz O.C. negine ostavka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Jancek

Quote from: Atomic GS 11 on 27 February, 2011, 15:53:06
Quote from: Jancek on 27 February, 2011, 15:42:21
Eeee mislim da je bilo bizu +8 stepinj .. tako da je bilo stvarno nemugoce skijati po 12 uri .. i imam jos jedno kritiko .. staze su bile ubitacne .. ako je 1m snijega .. nemugoce da bi bile tako kopne .. onda sta radijo ratraci ? nista ? ovaj snijeg koji se ne rabi .. nek ga ratraci potisneju na stazu da bude nesto snijega na stazi .. tako da .. ako gdo zna .. ja neznam zasto je ovako ?

Jancek zar su tako lose staze, nije zar da je snijeg na stazama okopnio?

Pa niso sve tako lose .. neke su uredo .. al neznam zasto ne sa ratracima potisnejo sneg od tamo kod ga je previse, do tamo kod ga nema sploh .. tako da bi bilo povsod OK. Pa dobro danas je bila situacija malo losa se zarad guzve.. Nedelja, tako da so svi prisli .. I malo zaradi plusa .. da je bila juga .. ;D Tako da .. sutra vam saljem slike da vidite kakvo je stanje ... :P

BOJAN-BG

izem ti organizaciju kad im na metar snega progledaju staze mestimicno  >:(

BOJAN-BG

gde su ovi forumasi da postavljaju slke od danasnjeg dana i od sinoc