• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zzdado

I ,hoæe li ili ne...urediti staze za sutra da mogu povesti i djecu na normalno skijanje.Ako treba da ovdje na forumu poènemo skupljati za naftu ,pa neka neko uruèi kao donaciju OC-u.

HeAd

prhak je i dosta suh snijeg te tesko se veze...bilo bi dobro da malo otpusti temparatura...treba ga dobro uvaljati...nadam se da ce veceras dobro spremiti stazu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

drm


SkyMan


Bojan NS


drm



rahelaecd

Citavo vrijeme razmisljam da li da precutim ali eto mislim da treba reci svoje misljenje >:(.
Znaci Subota, novi snijeg kojeg ima oko metar. Svi znaju da ce ljudi da dodju na planinu jer ga iskreno i nije nesto bilo ove zime. I eto, pored svega toga staze su tako dobro pripremljene da sam se odlucio za skijanje po neutabanom snijegu. Svojom gluposti sam ponjeo nove skije koje sam potpisao (parnicama) na vrhu poljica (na samom silasku sa sestosjeda). Kad bolje razmislim mozda je i bolje da prodaju ratrake (jer im ocigledno ne trebaju) a za te pare mogu da povecaju plate svim direktorima i odgovornim, jer mozda ljudi nemaju dovoljnu motivaciju pa da ih nagradimo.

01xxx01

ej, Hare, super slike!

see ya sutra, everybody!  >:D

BOJAN-BG

auuuuu kad vidim staze i bolje sto nisam dosao,ovo je dobro samo za bordere

Jancek

Ja sam bio danas na stazah oko 17.30 .. Otisao sam pogledat kakve so .. ali zgledale so dobre za ovako uro .. ;D

Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo stanje iz royala..okuplja se raja zaharije,mijat,danilo pjesaci kroz sumicu s drustvom..minjon se sminka, looka17 se pakuje, janiec igra poker prokocka sve € mallorca nemam pojma gdje je valjda ce doci...ko nije tu nek doleti cekamo...zaboravio sam vip je otisao po stikle malo ce kasniti

Jancek


BOJAN-BG

Quote from: harison on 26 February, 2011, 21:26:45
evo stanje iz royala..okuplja se raja zaharije,mijat,danilo pjesaci kroz sumicu s drustvom..minjon se sminka, looka17 se pakuje, janiec igra poker prokocka sve € mallorca nemam pojma gdje je valjda ce doci...ko nije tu nek doleti cekamo...zaboravio sam vip je otisao po stikle malo ce kasniti

u al ce vam biti lose