• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

01xxx01

aaaaaaaaa, nece niko moj sutra da ide, ja cu tek u nedelju gore!

by the way, za ove koji putuju danas, sinoc mi se kasno koleginica vratila iz BG preko Han Pijeska - kaze super ociscen put, bila je hrpa onih za razgrtanje vozila, pada samo tako, ali su se dovezli bez problema!
;)

Jancek

E to sm hito barat .. Kakve so ceste kroz Beograd i ostale ? da znam sta nas ceka ;D

zedhus

Quote from: Jancek on 25 February, 2011, 11:50:27
E to sm hito barat .. Kakve so ceste kroz Beograd i ostale ? da znam sta nas ceka ;D
Pa sve je u redu...snijeg pada...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

looka

Quote from: 01xxx01 on 25 February, 2011, 11:26:05
aaaaaaaaa, nece niko moj sutra da ide, ja cu tek u nedelju gore!

by the way, za ove koji putuju danas, sinoc mi se kasno koleginica vratila iz BG preko Han Pijeska - kaze super ociscen put, bila je hrpa onih za razgrtanje vozila, pada samo tako, ali su se dovezli bez problema!
;)

A mi nismo "TVOJI"??? Imam osjeæaj da bi se neki mogli i naljutiti ovde!  devil:( devil:( devil:(


MarijaBB

Quote from: sesoni on 25 February, 2011, 11:19:31
а сад спектакл, прелазимо метар идемо на два  :o



eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee idemooooooooooooo

01xxx01

Quote from: looka17 on 25 February, 2011, 11:54:48
Quote from: 01xxx01 on 25 February, 2011, 11:26:05
aaaaaaaaa, nece niko moj sutra da ide, ja cu tek u nedelju gore!
by the way, za ove koji putuju danas, sinoc mi se kasno koleginica vratila iz BG preko Han Pijeska - kaze super ociscen put, bila je hrpa onih za razgrtanje vozila, pada samo tako, ali su se dovezli bez problema!
;)
A mi nismo "TVOJI"??? Imam osjeæaj da bi se neki mogli i naljutiti ovde!  devil:( devil:( devil:(

a ko ste to "vi"?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: looka, looka, prestani da se persiras, zar nismo davno zakljucili da si najmladji na forumu!  devil:(

mislim pod "moji" na ovu moju raju s kojom inace idem skijati, ovi sto su mi fizicki blizu!

;)

looka



MarijaBB

Tabajte tabajte za nas za sledecu sedmicu :)

Ivke

Samo neka pada  ;D  s:vje) s:vje) s:vje)  ole

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Nichifor

Quote from: MarijaBB on 25 February, 2011, 12:33:41
Tabajte tabajte za nas za sledecu sedmicu :)

e mi æemo sve odnijeti kad krenemo:-))

MarijaBB

Quote from: zedhus on 25 February, 2011, 12:41:07
Ma jugo ce to otrest za dan! (:smijeh:

Hoce, nece ostati do sledece godine. valja ici i po borovnice na Jahorinu. Ali za sad, bice skijanja. Evo hrvati najavljuju jos snijega.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...