• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

SkyMan

 ole Pada snijeg 10000% kad u Tz k'o lud pada gdje nece gore :P
Zaljubio sam se opet u JA :-* :-[

bokirus

Pozdrav za sve! Danas, prvi dam mog skijanja ove sezone i iznenadjujuce dobro stanje. Sneg je padao celi dan, oko 25-30 cm je palo, bilo je magle ali sve u svemu ok. Ukupna visina je oko 75 cm. Staze su poprilicno uredjene, do nekih 13.casova :-) ! Nema guzve i sve je kao stovreno za perfektno skijanje! Veliki pozdrav sa snezne lepotice Jahorine!

Jancek

bokirus, i sad ? da li jos pada snijeg ?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Propaduje snijeg... ole to je onaj koji pada citavu noc a napada ga 5-10cm  3:( al daj sta das i to nam je odlicno  :bravo::(

Jancek

hari .. pa dobro .. 10 cm je vise nego 0 ;D padao je cijeli dan, i jos cijelo noc .. tako da ga sutra bude 80 cm ;D i do subote kad ja dodjem ga bude 1,5m ;D :P

mallorca

Quote from: Jancek on 21 February, 2011, 23:04:54
hari .. pa dobro .. 10 cm je vise nego 0 ;D padao je cijeli dan, i jos cijelo noc .. tako da ga sutra bude 80 cm ;D i do subote kad ja dodjem ga bude 1,5m ;D :P

potpisujem

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


roPebn

HAreeee nemoj zajebavatii ljude  ;D ;D
Koliko se meni cini ti ces prvi ronitii   :P :P :P

Big_DANE

Quote from: PeRhAn on 22 February, 2011, 00:17:48
HAreeee nemoj zajebavatii ljude  ;D ;D
Koliko se meni cini ti ces prvi ronitii   :P :P :P

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  NEG STA CE NEGO PRVII!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

roPebn

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 22 February, 2011, 00:26:28
Quote from: PeRhAn on 22 February, 2011, 00:17:48
HAreeee nemoj zajebavatii ljude  ;D ;D
Koliko se meni cini ti ces prvi ronitii   :P :P :P

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  NEG STA CE NEGO PRVII!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ima da roni istoo kao da je u kadii :D :D

Big_DANE

Jel ima koga gore da li pada ili ne taj sneg!?!?! Veceras bi trebalo fino da napada!!!

Big_DANE

Quote from: PeRhAn on 22 February, 2011, 00:29:20
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 22 February, 2011, 00:26:28
Quote from: PeRhAn on 22 February, 2011, 00:17:48
HAreeee nemoj zajebavatii ljude  ;D ;D
Koliko se meni cini ti ces prvi ronitii   :P :P :P

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  NEG STA CE NEGO PRVII!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ima da roni istoo kao da je u kadii :D :D

MOZE I OVAKO >>> > http://www.youtube.com/watch?v=07b0wRLWe2M


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

utihnulo je s padanjem ali je u royalu ZURKAAAAAAAAA