• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: HeAd on 20 February, 2011, 11:01:10
jedan dan ce biti zatvoren olimpik drugi dan ogorjelica 2

Da da da...secam se prosle godine je isto bilo tako!  regge

HeAd

ma ne sekiraj se svedno gore radnim danom nema ljudi naskijacemo se  anan
proslih godina oni su to znali uvaliti u po vikenda onda bi nastajao haos...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 20 February, 2011, 11:12:38
ma ne sekiraj se svedno gore radnim danom nema ljudi naskijacemo se  anan
proslih godina oni su to znali uvaliti u po vikenda onda bi nastajao haos...

Ima li te Head od 26-og ?

HeAd

naravno ja dolazim kad snijeg padne  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sesoni


Big_DANE

Quote from: sesoni on 20 February, 2011, 11:50:53
duva li vetar gore ?  s:vje)

Ne bi trebalo da duva nesto mnogo.... ;)  Ima li koga!? VIPeeeeeee!??!?

BOJAN-BG

ma nema vipa sglave mora da je u ziriju na izboru za mis  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Zvala sam Bistricu da vidim ima li slobodnih soba od sledeceg vikenda. Gospodja mi rekla da zovem sutra prodaju, ona na recepciji nema pojma. Jeb..... ti zivot i takvu uslugu i turizam i drzavu!

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 20 February, 2011, 13:28:17
Zvala sam Bistricu da vidim ima li slobodnih soba od sledeceg vikenda. Gospodja mi rekla da zovem sutra prodaju, ona na recepciji nema pojma. Jeb..... ti zivot i takvu uslugu i turizam i drzavu!

ma sta ih briga imali su pun hotel do sada i uzeli dovoljno love pa nece vise da rade  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

dal je moguce da su poljice vec progledale


Big_DANE

Malo boki te prelomnice.....sta je palo...20cm snega...kad se utaba nema tu mnogo.... VECERAS POCINJE DA PADA.....dobio sam alarm sa snow-forecast-a!!!!

Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....





SkyMan

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 13:59:28
Malo boki te prelomnice.....sta je palo...20cm snega...kad se utaba nema tu mnogo.... VECERAS POCINJE DA PADA.....dobio sam alarm sa snow-forecast-a!!!!

Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....








Mogli su juce napraviti sve , jer nije radio citav dan sestosjed, sa strane na stazu navuci malo vise i eto.

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 13:59:28
Malo boki te prelomnice.....sta je palo...20cm snega...kad se utaba nema tu mnogo.... VECERAS POCINJE DA PADA.....dobio sam alarm sa snow-forecast-a!!!!

Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....






jeste bolja ali tamo je mnogo veca guzva i mnogo pocetnika

Big_DANE

Quote from: SkyMan on 20 February, 2011, 14:22:54
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 13:59:28
Malo boki te prelomnice.....sta je palo...20cm snega...kad se utaba nema tu mnogo.... VECERAS POCINJE DA PADA.....dobio sam alarm sa snow-forecast-a!!!!
Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....
Mogli su juce napraviti sve , jer nije radio citav dan sestosjed, sa strane na stazu navuci malo vise i eto.

Slazem se  s tobom upotpunosti....ali ja ne mogu da verujem da to oni nisu vec uradili!?  Da li je moguce da tako rade svoj posao iako je dosao novi covek na celo za sredjivanje staza!?!?!?!

VIPe mozes li da nazoves nega ...i da pitas kako to sredjuju staze!?  Da li opste navlace sneg na stazu ili samo predju jednom dvaput i dobro je!?

HeAd

posto gore nema topova da bi staze bile ok treba da padne metar kvalitetnog snijega i to je to...sve drugo je smjesno...a ovo ce se desiti kad ja dodjem 26.02 :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4