• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

hvala Hare  ;)
odlicne su ti slike
svaka ti dala
share it with friend or two

skiDeki

Dobro jutro sa Jahorine, vreme je suncano, samo da temperatura u toku dana ne ode u plus i bice odlicno....

sad lagano dorucak, pa na stazu :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


01xxx01

auuuuuu, ruznog vremena na web cam! sta sad? should i stay or should i go now?!  ???


mallorca

Quote from: skiDeki on 06 March, 2011, 07:52:39
Dobro jutro sa Jahorine, vreme je suncano, samo da temperatura u toku dana ne ode u plus i bice odlicno....

sad lagano dorucak, pa na stazu :P

a deki ne meci me da opet sjednem u auto i dodjem... vec mi fali a tek sam se vratio  ???


Mega Deki

Quote from: sina on 05 March, 2011, 21:49:01
Mega Deki,ja sam se pouzdao u tvoj osjecaj za dobro vrijeme,nemoj sada da omanes. ;)

Zivi bili pa videli. I onda mo dodjes jednu dunju u Pegiju na stazi...
Mega Deki

minjon81


otrov

share it with friend or two

Milos CTS

Evo kako je izgledala Ogorjelica 1 u 9:03 minuta (vreme na ski rampi)
http://img833.imageshack.us/g/dscn1290.jpg/

skiDeki

Jutros je bilo suncano, pa malo m,agle, pa sunce i malo oblaka! tako je odprilike izgledalo, ali kad se sve sabere, fenomenalan dan, staze odlicne citav dan, kasnije je malo donji deo poljica bio losiji, dok su ostale staze bile zaista dobre ole

Mnogo je hladnije nego predhodnoih dana, tako da je i celodnevni - doprineo dobrim stazama!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


01xxx01

Quote from: skiDeki on 06 March, 2011, 16:36:36
Jutros je bilo suncano, pa malo m,agle, pa sunce i malo oblaka! tako je odprilike izgledalo, ali kad se sve sabere, fenomenalan dan, staze odlicne citav dan, kasnije je malo donji deo poljica bio losiji, dok su ostale staze bile zaista dobre ole
Mnogo je hladnije nego predhodnoih dana, tako da je i celodnevni - doprineo dobrim stazama!

evo i ja da se slozim sa Dekijem - vrijeme se mijenjalo k'o ludo danas, ali ej bilo super skijanje!
Deki jbt gdje si bio ti citav dan? aaaaaaaaaaaaaaa! izbjegavas me, vidim ja kakva je situacija! >:D

ja sam danas skijala samo po Poljicama, i malo na Ogorjelici! morala sam babysitirati ali mi nije bilo mrsko - nikad bolje na Poljjicama! pred kraj dana jest malo popustila staza, ali nista strasno.
do pola staze je nosio vjetar a kad stignes dolje - vruce. crkla sam od vrucine!

otrov

share it with friend or two