• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


banes

Pozdrav svima

Vidim da na ski info stoji da je visina snega 100cm, a web kamera pokazuje stazu na Poljicama koja je skoro progledala, pa se pitam gde se dede toliki sneg?

pozdrav 

Mega Deki

E to sam i ja hteo da pitam . Jesu li to progledale staze, mislim ima i na ogorelici ili je to samo vlazan sneg..

Mega Deki

otrov

pojeo ga jugo, ali nista strasno
share it with friend or two

brera

U toku zime rijeè JUGO je zabranjena na ovom forumu.  3:( 3:( Mo¾e se jedino upotrijebiti ako je u pitanju auto, npr: JUGO NIJE ZA DUGO. devil:(

Bojan NS

Rekoh ja da je ta informacija (visina snega) kontraproduktivna

Mega Deki

Pa dobro de, jel to fali snega ili je nesto drugo...
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav svima, evo ja samo malo da se odmorim i postavljam slike pa cete vidjeti kakve su staze, po meni i prici drugih skijasa na sestosjedu savrseno je....visina snijega se ne moze mjeriti dorekt na stazi jer se svaki dan cm ili dizu ili spustaju tako da se snijeg ne mjeri na svakoj stazi u duzini od 10metara....snijega ima te slika naseg baje ce vam sve objasniti uglavnom do pupka hehe...

MilanP

Da mislio sam na skijanje
Treba mi samo ono osnovno malo

skiDeki

Staze su dosta dobre, narocito do 13h, posle malo popuste  ali je skijanje ok ;D

Temperature preko dana odu malo u plus, pa sneg bude vlazniji, ali mi to ne kvari uzitak skijanja!!!!

Slike malo kasnije, kad se Hare odmori (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

ja nyaalost nemam slika, nisam bas umjetnik, ali ukratko izvjestaj: staze su prilicno dobre, do jedan otprilike, ima nekih kriticnih mjesta ( lijevak na poljicama, kao i kod rojala ) ali se sve moze zaobici .... praca je danas bila savrsena, samo sto je dole bila magla, a gore sunce, otprilike do rajskih vrata gdje je danas bila uzivancija pijuckati  kafu ..... sve u svemu, skijanje je dobro, tako da nema potrebe za brigom .... pozdrav svima sa jahorine!!!!

farefare

po ovim izvjestajima ... sutra nam prethodi fenomenalan dan za skijanje .... vidimo se ujutro u 9,oo na liftu

djmiros

U nedelju planiram dolazak.
Pitanje za iskusne: Prema prognozi najavljuju brzinu vetra 15, 20, 25
U takvim uslovima , da li rade zicare i kakva su iskustva u tim uslovima?

Mega Deki

I ja al u sledecu. Kakva je sansa da se skijam ??
Mega Deki

HeAd

Quote from: djmiros on 04 March, 2011, 18:33:32
U nedelju planiram dolazak.
Pitanje za iskusne: Prema prognozi najavljuju brzinu vetra 15, 20, 25
U takvim uslovima , da li rade zicare i kakva su iskustva u tim uslovima?

nije to neki vjetar za zaustavljanje zicare...tek preko 35 je veselo
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4