• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

looka


Filipino

Nemoj mu odavat pocast,nije umro nedaj Boze.
Sve pohvale zasluzuje,to je jasno.
Jos ako uspije za vikend organizirat neku festu sa onim sviracima iz Royal-a najjaci je.

looka


putko

Moram priznati da ne pisem cesto na forumu, nije mi to obicaj. Ali odavno pratim dogadjanja na njemu, posebno rubliku izvjestaj sa nama najdraze Jahorine. Pridruzio bi se pohvalama za HARETA, svaka cast mastore. Kada sam ljut i nista mi ne ide nadam se da si postavio par slika(Ti ili neko od prisutnih, dobro ti si stvarno najcesci) , ako jesi odmah sam raspolozen sve mi podje kako treba,  ako nisi moram cekati jos jedan dan sa se oraspolozim ;D .

gokati

Quote from: gogo6309 on 03 March, 2011, 09:44:09
Fantazija! Raja uzivajte! Dolazim i ja u ponedjeljak! Iz Austrije.Ni na Kaprunu nije ovako.
Nur langsam, du sollst dich erst freuen wenn du dort bist. Ich bin in Semesterferien (Anfang Februar) dort gewesen und die Webcam-Fotos vorher waren viel versprechend aber wie ich angekommen bin waren sehr viele brauner Fläcken vorhanden. Am dritten Tag war der 6-er Poljice nicht mehr im betrieb. Nun mehr "Hüttenwetter"... ist auch nicht schlecht.

dejans

Dan je bio perfektan,staze uredjene,uzivanje....oko 3 sata se navukla magla,al sve u svemu savrsen dan!!!evo par slikica

dejans

magla....i na kraju æevapi u Rajskim vratima....

gokati

Te cevape i ja dobro znam steta sto nemaju ajvara umjesto ketcupa.  8)

sesoni


thief

http://bhski.ba/aktuelnosti/vijesti-iz-bih/646-foto-savreno-skijako-jutro-na-jahorini-.html

Mega Deki

Nesto slabo luka u tim cevapima. Oli ostati nesto do 12 marta
Mega Deki

dejans

Quote from: Mega Deki on 03 March, 2011, 20:36:07
Nesto slabo luka u tim cevapima. Oli ostati nesto do 12 marta
hahahaha...kriza za lukom na Jahorini......bar tako izgleda!!!drugi put moram poneti luka od kuæe,ma bitno da ima snega.....

sesoni



md

Kamera na "Dvorima" je uhvatila ekipu na sreðivanju staza u sitne sate...

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"