• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

kako jutro izgleda dan ce biti fenomenalan


looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutro na jahorini fenomenalno, nigdje oblaka, looka ovo je kao kad si ti bio samo sto je sad s jos vise snijega.... Rade svi ski liftovi, nema vjetra,temperatura -4C odlicno.... samo steta danas imam uciti jancekovu djevojku, minjon i mallorcinu djevojku...ako se ne javim u toku dana znajte da sam zaginuo ima da mi zivci igraju kao nikada

Uput staze su extremno uradjene svaka cast...

looka


bang

sta reci ....dan je fenomenalan...... blago sretnicim akoji su gore, uzivajte .... ja krecem poslije posla, tako da se nadam da ce i ujutro biti isto ovako ...... pozdrav svima!!!!



gogo6309

Fantazija! Raja uzivajte! Dolazim i ja u ponedjeljak! Iz Austrije.Ni na Kaprunu nije ovako.

sesoni

genijalno, uzivajte vi koji ste gore.
nadam se da se i ja penjem na Jahorinu uskoro  ole s:nij)

dubrovnik4

 ole Evo, ja i sin opet dolazimo... bili smo od 02.02. do 06.02. i nije bilo ovako dobro kako se sad na slikama vidi..  :bravo::(

sesoni


looka


Slatky

Aaa mora magla pokvarit ugoðaj.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i danasnje skijanje je gotovo do 15h je bilo suncani a poslije se magla podigla do pola planine...praca je bila u mablim na olimpiku sedrzavalo takmicenje...jutarnjih 10zica su bile predobre...laptop nije tu slike cu mozda postaviti veceras ako nista sutra vam dugujem duplu turu

Filipino

Jos 24h,pa krecem.
Prolupavam ko malo dijete po kuci ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((