• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

taureg71

haha, strava mi je ovaj lik sto poziva na "lude" zurke u Rojalu, a ono se vidi na web kameri u 5 min do ponoci 5 ljudi u lokalu.. ludzatobom:((

HeAd

i pet ljudi u lokalu mogu da naprave ludu zurku  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nichifor

kako je progledala staza onako jebem joj opanak. ima li ko neke fotke od danas? ej nemojte skijati vi koji ste gore da ne sjebete stazu. ja dolazim u èetvrtak i hoæu da bude tip top.

farefare

danas je citav dan bila uzasna magla pogotovo kad se sidje sa sestosjeda ... a poljice su onakve zbog one male zice sto idu djeca na nju i svuku snijeg a ondje je bilo veliko blato pa se isprljo snijeg ... dok je ogorjelica kudi kamo bolja .... slika nisam pravio jer se nije moglo nista uslikati od magle vidljivost bila max 5m ... toliko od mene  ... poz

Stale

ma staza je super
nema slika staze....  ;D




Stale


bang

Evo izvjestaja, sa kojom slikom, nisam neki fotograf, a ni vrijeme nije bas neko bilo danas ..... bila je gusta magla, staze nisu bile lose,  osim na par standardnih mjesta ali to se moze izbjeci ..... malo je vrh kritican, pretpostavljam zbog jakog vjetra koji je oduvao snijeg....sve u svemu, kako je do sada bilo, sad je ekstra, s obzirom na najavu novih snjeznih padavina sledecih dana, skijanje ce biti vrhunsko .....
ali nocni zivot je  :'( :'( :'(  sinoc malo nesto u kolibi, oko tuh misica, poslije nigdje nista!!! bice bolje next time

bang

pa gdje su mi slike????????????????
je li ja to ne mogu da stavim ili .............. please help!!!!!!!!!!

Stale


bang


bang


Stale


bang


BOJAN-BG

samo da nebude magle sledeci vikend

bang

Sad se foliram pa sam zakacila tri  ole ole ole ole ole