• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

white shark

Quote from: zbranka on 28 February, 2011, 14:43:14
Quote from: Jancek on 28 February, 2011, 14:41:06
Ko zna, oliko od oka stane prijevoz sa taxijem sa jahorine u sarajevo ?  ::)


40 - 50 KM plafon, mada znam da cijena ide otprilike 10 e po osobi ( 3 - 4 osobe ), odveze vas i vrati ..... bar smo mi tako, jednom kad nas je mrzilo nasim autom da idemo, decko nas odvezao, bio sa nama dok smo setali i vratio nas, do duse nije taksista ....
cijena taxija regularna je 1,5 KM po kilometru plus 1,5 KM start pa ti raèunaj

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Radiohead


MarijaBB

Idu nize temperature i vjetar sa sjevera

dankoko

ja se nadam da ce da grune jos koja tura  s:nij)

MarijaBB



skiDeki

Takvo vreme moras da uplatis prvo...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

nkteam

danas Praca bila idealna do podne, kad je zbog sunca vec sneg poceo da popusta...

Ostale staze super sredjene uz vec poznate slabe tacke (pogotovo onaj 'levak' na poljicama)

Ukratko, cista 5ica

misko9595

Quote from: harison on 28 February, 2011, 14:38:41
Quote from: misko9595 on 28 February, 2011, 14:30:24
dobar dan ja stigo iz skole kako je vreme tamo sta nije valjda toliko toplo??????
koliko ima snjega jel se puno otpio???????????????

misko legendo popiti ta skola mozak..prelistaj malo postove vidjet ces stanje

©ta da ja znam harisone, koji se ðavo dogada ima metar snega, +8 i drugi dan +9 temperatura, koji je to vrag sta se desava???????? ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Pitam da znam koliko ga se otopilo dali da planiramo dolazak za 15.3 ili nista!!!!!!!!!!!!!
Jera sam vec bio i bile su sranje staze do 12 drze a onda sve u 3pm (tri papirnate maramice hhh) Za razliku od prosle i pretprosle godine sta se to dogaða?????
Ma bas me briga samo da bude snega i da ja dodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo upravo sam se cuo s Ludim Danetom...bilo je vruce, staze su dobre samo je vrh poljica malo progledao...ali sto se tice ostalih staza odlicne....praca je bila perfektna vozio je citav dan...slika ima ali nema odakle da postavi  8) sutra sam vjerovatno gore tako da se vidimo  :bravo::(

otrov

share it with friend or two

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG