• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

rahelaecd

Evo jedno malo poredjenje.
Jahorina
ski pass 15e
Kopaonik
ski pass oko 20e

E sad za tu razliku imas ovo:
07.02.2011 na +8C u 13h, na otprilike 0.05cm prirodnog snijega kao sto se vidi na okolnim brdima ljudi skijaju http://www.youtube.com/watch?v=VlQSYgPCHLM. I bas gledam Jat apartman je oko 300e za dvije osobe na 7 dana, pa ne znam zasto uopste neko iz Srbije dodje na Jahorinu ili ako je vec dosao ne vidim razloga da opet dodje nekad.

zedhus

Dok sijede, celave i stranacki podobne glavesine cvrsto drze svoje fotelje, mozemo samo da gledamo gore i da se nadamo necemu boljem.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da i ja sam zaboravio reci koliko je ljudi bilo, da su auta maltene bila parkirana do osmica (na ulazu ka jahorini) tako zamislite sad od Olimpika pa do osmica i plus parking na Poljicama i jos auta u naselju sator  :o :o :o :o bas bas prepuna Jahorina....a za motorne sanke samo se baci pod njih ili nek te udari...odma tuzenje pa ces vidjeti kako je dobro vidjeti motorne sanke na stazi  ;D  $ $

MarijaBB

Vidim da niste vozili po kacamaku na Kopaoniku na +10.
Ludilo :)

Mega Deki

Oli mi neko reci sta se desava sa sluzbom ski-info. Mislim posto kod mene je nema a voleo bih znati koliko ima snega (satro) i koje su stzaze radile
Mega Deki

BOJAN-BG

Quote from: Mega Deki on 27 February, 2011, 22:00:34
Oli mi neko reci sta se desava sa sluzbom ski-info. Mislim posto kod mene je nema a voleo bih znati koliko ima snega (satro) i koje su stzaze radile

nema ni kod mene neznam sta se desava

Mega Deki

Pa ja znam. Baguje VIP ili ga napali hackeri he he
Mega Deki

Mega Deki

Jel vreme da se dolazi za vikend ili da se ceka jos malko...otkazuje mi radar pa...
Mega Deki

bang

Quote from: Mega Deki on 27 February, 2011, 22:00:34
Oli mi neko reci sta se desava sa sluzbom ski-info. Mislim posto kod mene je nema a voleo bih znati koliko ima snega (satro) i koje su stzaze radile

ovde nadjoh ski info uredan pa moyete pratiti
http://www.oc-jahorina.com/

slike govore dovoljno, visdim da se danas uzivalo, nadam se da ce i sledeci vikend biti dobar za skijanje. .. ....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhhh ;D ja kontam ti mislis na neki ski-info site  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  3:( 3:( bit ce to sredjeno

Sve je radilo od BRERA-lifta do Prace. Snijega ima preko 1m na otvorenom...a na stazi do nekih solidno utabanih 40cm.

Mega Deki

Mega Deki


dankoko

ljudima nikad udovoljiti....naravno da moze biti bolje....ja bih bio presrecan da sam sad
gore i da skijam, a nekima hupseri i neravnine smetaju.
Za njih je skijanje po vodi ...ona je uvek glatka.