• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2011, 16:49:42
gde su ovi forumasi da postavljaju slke od danasnjeg dana i od sinoc

Zakazali! Ima da isprozivamo Daneta! 

BOJAN-BG

Quote from: bojan_ns on 27 February, 2011, 16:53:05
Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2011, 16:49:42
gde su ovi forumasi da postavljaju slke od danasnjeg dana i od sinoc

Zakazali! Ima da isprozivamo Daneta! 

dane se izgleda jos nije probudio nema ga nigde,kao da nije dosao na jahorinu   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

od svih forumasa na jahorini jedino jancek prisutan ostali kao da nisu gore

Korisnika online
  31 gostiju, 11 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, amna, Jancek, bojan_ns, Filipino, lucko, zoxy, rahelaecd, neil pryde, 3eka, ludiborderi

Filipino

Losem qrcu i dlake smetaju.
Hupsera ima na svakom skijalistu,sta pretjerujete.
Ako ne valjaju staze picite po cjelcu(off piste) i sve OK.

BOJAN-BG

Quote from: Filipino on 27 February, 2011, 16:59:23
Losem qrcu i dlake smetaju.
Hupsera ima na svakom skijalistu,sta pretjerujete.
Ako ne valjaju staze picite po cjelcu(off piste) i sve OK.

pa za bordere je sigurno ok ali za skijase bas i nisam siguran

Bojan NS


01xxx01

evo izvjestaj!

dan je dakle, bio predobar! bilo je ne toplo nego VRUCE!!!

srela sam samo Mijata & Family na Praci. izvjesna dvojica s kojima sam se dozivala "zemlja" - "sestosjed" ce da dobiju  3:( 3:( 3:( posto ne mogu da vjerujem da se niste sjurili do mene da se pozdravimo - pa ne mogu ja da se popnem uz po brda na skijama, c c c c c c... ispale forumaske!  devil:( necu da ih imenujem, nek se sami prepoznaju!  >:D

snijega ima kol'ko ho's! bila sma na svim stazama osim Zelje. Praca je do jaja - nigdje nije progledala! ali nijedan kamencic! malo snijeg poceo da zuti dolje na dnu, ali to je standardno. Olimpik je FENOMENALAN! cak smo se i suncali gore na vrhu kod startne kucice posto nije bilo ljudi uopste! I  (L) (L) (L) Olimpik!!!

Ogorjelice su standardne, probilo pomalo na istim mjestima, ali bas pomalo. Poljice - najvise kamenja, i milioni ljudi.

Sve u svemu, odlican dan. Stavicu slike veceras posto sad trcim vani nesto da zavrsim!

HeAd

danas extra dan malo skijanje malo wellnes da koljeno dodje do sebe
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Zaista ne mogu verovati da pored ovolikog snega progledaju staze :o :o

Dajte ljudi sredite to neg ratraci navlace sneg i neka ga tabaju celu noc, ne bi li bar ,alo spasili ovu propalu sezonu, sad imamo sve uslove da se staze srede >:( >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Jancek

skiDeki .. pa svi vemo .. da nebojo uradili to sto si rekao .. jer bilo bi "previse" dela da uredijo to .. ;D Mislim pa da ako bi .. bilo bi super ... jer so neke steze stvarno ubitacne ...

BOJAN-BG

nista bez dva metra snega i novog rukovodstva

Jancek

bojan svi vemo da se da sve srediti sa ovim jednim metarom snega ... ali problijem je u vodstvu jahorine .. jer se im ide samo za profit .. pa ja znam da na nasem smuciscu, ako nima snijega na stazi .. idejo ga iskat sa kamijoni, da ga dovozijo.


Bojan NS