• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dankoko

Jel neko od iskusnijih moze da predpostavi da li ce ovaj sneg da
izdrzi do 11. marta?
Propali su mi planovi sad za petak, pa tek naredni moram da cekam.


Dino SKI

Jel moguce da je gore ovoliko toplo +8
Skijanje se brzo uci......

skiDeki

Nema toliko stepeni, sigurno je merna jedinica izlozena suncu ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dal je moguce da je +8 temperatura

zedhus

Istina je!Evo okrenulo na jugo prije pet i po minuta!Tako mi bar javljaju sa planine...Al sutra dolazim da se licno uvjerim! (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

brera

Quote from: zedhus on 27 February, 2011, 13:16:34
Istina je!Evo okrenulo na jugo prije pet i po minuta!Tako mi bar javljaju sa planine...Al sutra dolazim da se licno uvjerim! (:smijeh:
JBT i jugo. 3:( 3:( 3:( Stvarno si hrabar. Na cijeloj JA potjernice sa tvojom fotkom Wanted dead or life, ako je ¾iv odmah ga... devil:( devil:(

BOJAN-BG

Quote from: brera on 27 February, 2011, 13:20:24
Quote from: zedhus on 27 February, 2011, 13:16:34
Istina je!Evo okrenulo na jugo prije pet i po minuta!Tako mi bar javljaju sa planine...Al sutra dolazim da se licno uvjerim! (:smijeh:
JBT i jugo. 3:( 3:( 3:( Stvarno si hrabar. Na cijeloj JA potjernice sa tvojom fotkom Wanted dead or life, ako je ¾iv odmah ga... devil:( devil:(

ne prizivaj taj jugo ja moram ici bar na jos jedan vikend inace ces biti  3:(

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Bojan NS

Quote from: davor77 on 26 February, 2011, 22:05:37
ne zaboravite sliku! jel tako bojan_ns :) uzivajte! ja idem da popijem jedan dva tri guinnessa za vas ! pozz
ps: hare nadrljao si od zaharija kad vidi da si stavio njegovu sliku :)

Davore, podbacili su momci sinoæ! Nikakve slike, ne znaju izgleda kako se pije u Royalu  ;D

Dino SKI

Hoceli Praca raditi sutra ili je ovo samo ukljucena preko vikenda?

Sutra dolazim a to mi je jedna od najdrazih staza!!!!
Skijanje se brzo uci......

ludiborderi

S obzirom kako je staza izgledala jucer(mnogo snijega,na mnogim mjestima neutabanog,dosta hupsera) ,trebalo bi da radi!Neko nepisano pravilo je da kad na JA ima 1m snijega praca moze u pogon!E sad drugo su raèunice ljudi iz OC ... :-\
Od rakije nema bolje ¾ene :)

BOJAN-BG

Quote from: ludiborderi on 27 February, 2011, 14:40:37
S obzirom kako je staza izgledala jucer(mnogo snijega,na mnogim mjestima neutabanog,dosta hupsera) ,trebalo bi da radi!Neko nepisano pravilo je da kad na JA ima 1m snijega praca moze u pogon!E sad drugo su raèunice ljudi iz OC ... :-\

neznaju oni da racunaju,da znaju bila bi planina u mnogo boljem stanju

ludiborderi

Quote from: BOJAN-BG on 27 February, 2011, 14:44:23
Quote from: ludiborderi on 27 February, 2011, 14:40:37
S obzirom kako je staza izgledala jucer(mnogo snijega,na mnogim mjestima neutabanog,dosta hupsera) ,trebalo bi da radi!Neko nepisano pravilo je da kad na JA ima 1m snijega praca moze u pogon!E sad drugo su raèunice ljudi iz OC ... :-\

neznaju oni da racunaju,da znaju bila bi planina u mnogo boljem stanju

u potpunosti se slazem!!!
Od rakije nema bolje ¾ene :)

Mega Deki

Zasto ne rade zicare. Jel to nema snega vise ili..
Sluzba "Ski Info" se automatski aktivira cim su staze u pogonu.

Zvanicni pocetak sezone 2010/2011 je bi 28.11.2010. Mada se pravi pocetak ocekuje tek oko 20.12. Najksinje bi tog datuma ili kad krene vertikalni transport u pogon bi trebali poceti dobijati informacije o radu zica

A nigde ski infa. Zabagovo i on he he anan anan
Mega Deki