• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: HeAd on 20 February, 2011, 14:28:54
posto gore nema topova da bi staze bile ok treba da padne metar kvalitetnog snijega i to je to...sve drugo je smjesno...a ovo ce se desiti kad ja dodjem 26.02 :)

Head drzim te na nisanu objektiva  regge

kapa


01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 13:59:28
Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....

gdje mislis lijevom stranom? pored termaga? ja tamo idem stalno, cini mi se da je manja guzva!

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 20 February, 2011, 14:37:44
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 February, 2011, 13:59:28
Ne znam sto niko ne vozi ovom LEVOM stranom Poljica...nego svi ovuda .... meni je tamo i bolja stazica....

gdje mislis lijevom stranom? pored termaga? ja tamo idem stalno, cini mi se da je manja guzva!

Pa da kad gledas web kameru ...levo onaj deo sto izlazi iz sume direkt na kolibu.... sto kaze Head ima vise pocetnika tamo....secam se i ja sad...

KOliko gledam ovu web kameru svaki dan cini mi se da svi idu DESNOM stranom...a tu je i lift......izgleda da manje guzve ima na levoj stazi ...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SkyMan

Quote from: kapa on 20 February, 2011, 14:36:54
I ti topvi sto postoje da li rade

Radi, znas kad ? Nikad isto ko da su ih stavili za ukras j.... oni

HeAd

radi gore na prelomnicama ogorjelice par komada...za ovo drugo treba jezero da se napravi sa vecim kapacitetom vode....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SkyMan

Nadam se dace napraviti odlicne staze za sljedeci vikend dolazi nas dosta iz Tuzle  :P

Big_DANE

Quote from: SkyMan on 20 February, 2011, 15:14:03
Nadam se dace napraviti odlicne staze za sljedeci vikend dolazi nas dosta iz Tuzle  :P

Nego sta nego da ih srede kako valja!!!! :)

Big_DANE


sesoni

mora pasti jos metar dobrog snega  :bravo::( s:nij)

olympus ns


Big_DANE

Quote from: olympus ns on 20 February, 2011, 17:56:51
ole,valjda ce napadati  (snow) (snow) do tog 26..Ovaj minus mi se svidja

Joj nego staaaaa...divotaaaa od minusa! :D  Kad onako lepo zaledi ...pa sunce kad ozari 26-og a bord sredjen cakum pakum....ima da prsti na sve strane!  devil:( devil:( devil:(

kapa

Da li ima neka muljaza sa ski pasevima da li je kontrola kao i prosle godine

taureg71

Ma moze se muljati ako mislis moze li vas vise koristiti jedan ski pass...nije problem...niko nista ne gleda iako ima po 3-4 dembela iz sekjuritija oko lifta, al ti nista ne rade sem sto stoje...hehehe....ne znam jel na to mislis???? ski pass i nije preskup da bi se nesto drugo muljalo