• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

brera

Kad doðem na JA nosim sa sobom samo slike Sanje, Maje, Marije, ... samo ¾enski dio foruma. 3:( 3:(

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaooo ne mogu vise brera znaci u bedaku sam...nista kad bude ovdje atmosfera kako i tema sto nalaze ja dolazim do tad aufiderzen

thief


brera


HeAd

sta te interesuje????
visina snijega 70cm...do subote se ocekuje preko 100cm....staze su prtinaste zbog kolicina snijega nadamo se da ce ih koliko toliko utegnuti za vikend i da ce pustiti pracu....sve u svemu 26.02 brera je Nova godina u RojaLY :))) i idealno vrijeme za doci na Jahorinu  ;D
FIS trka je 1.2.3 mart....mislim da ce se ovi iz OC potruditi da Jahorina bude utegnuta.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 24 February, 2011, 20:53:09
sta te interesuje????
visina snijega 70cm...do subote se ocekuje preko 100cm....staze su prtinaste zbog kolicina snijega nadamo se da ce ih koliko toliko utegnuti za vikend i da ce pustiti pracu....sve u svemu 26.02 brera je Nova godina u RojaLY :))) i idealno vrijeme za doci na Jahorinu  ;D
Te¾ko, neizvodivo, na ¾alost. Da ne zaboravim: SRETNA TI NOVA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Jancek

Ej ljudi .. I kakvo je sad stanje na Jahi ? jel pada snijeg ? i koliko ga ima ? ::)

brera


brera



brera


looka


BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 24 February, 2011, 20:53:09
sta te interesuje????
visina snijega 70cm...do subote se ocekuje preko 100cm....staze su prtinaste zbog kolicina snijega nadamo se da ce ih koliko toliko utegnuti za vikend i da ce pustiti pracu....sve u svemu 26.02 brera je Nova godina u RojaLY :))) i idealno vrijeme za doci na Jahorinu  ;D
FIS trka je 1.2.3 mart....mislim da ce se ovi iz OC potruditi da Jahorina bude utegnuta.

mene interesuje kako ti je bilo u nasfeldu

HeAd

nikako ...kolega morao za swicu...ovaj drugi se razbolio...tak da nisam ni otisao...al do maja cu otici zacrtao sam si to :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4