• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

amer

Quote from: RADIOHEAD on 23 February, 2011, 14:00:05
Mislim da gore ima 70tak cm snijega - a i sada pada koliko vidim na kameri, samo mi nije jasno sto niko ne pise kako je na stazama
koja slika, ili sta god..... :-\

Nemaju ljudi vremena, skijajuuuuuuuuuuuu  ;D
I tata bi sine!! :'(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: zozon on 23 February, 2011, 13:02:04
ocisti kamere  harisone,,nemoj da te sanjam  devil:(   regge

ne brini se bit ce obrisane...cekam samo da neko krene gore i letim

@mallorca
ma nece tast odlican je on... ako njega zezas isto ti je kao da zezas mene zato dobro se cuvaj  (head) box

zedhus

VIP, koju prognozu da gledamo?Koja se do sad pokazala najbolja???
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

brera


looka

Ne mo¾e se on prehladiti pa makar i da tarlaha u Sibiru a kamoli na Jahorini dok èisti kamere!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Jak je on èoek, rakija je èudo!  :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: zedhus on 23 February, 2011, 14:35:16
VIP, koju prognozu da gledamo?Koja se do sad pokazala najbolja???

sto puta smo pricali o prognozama, ima ih kao sto znas par koji se ovdje spominju. Meni je najtacnija ova koju pruzimamo na nasem sajtu i zbog toga i jest tu. Inace bi bila neka druga.
U svim ovim, sto nedacama sto nanosima je uvijek tu negdje.
http://www.jahorina.org/vrijeme.php

vip-jahorina

GoPro HD narucena!
Sutra ili prekosutra u rukama! a onda prvom prilikom na glavi  ;D
Kako najavljuju od iduce sedmice bi moglo biti ludo dobro vrijeme sa puno snijega i sunca !!!!!!! znaci i dobrih spotova made by VIP Jahorina

bokirus

Pozdrav za sve. Kao sto jutros napisah sve je i bilo tako. Palo je nekih 15 cm. snega u toku dana, padao je celo vreme, samo je problem bila magla, ali nije bilo vetra tako da je to bezznacajno. Radili su sestosjedi i tanjiri na Zelji i Olimpiku. Praca na zalost ne jos, ali po prognozama mogla bi da bude pustena u pogon ovih dana. Na planini trenutno oko 100 cm. SNEGA!!!!!! Guzve nema, ali su staze u malo losijem stanju u oslepodnevnim casovima (od 13-16),mada ko skija van staza nije neki problem :-)     Veliki pozdrav sa snezne lepotice zavejane snegom!

HeAd

na kameri u rojalu ljudi sjede vec tri dana  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

Quote from: vip-jahorina on 23 February, 2011, 16:14:59
GoPro HD narucena!
Sutra ili prekosutra u rukama! a onda prvom prilikom na glavi  ;D
Kako najavljuju od iduce sedmice bi moglo biti ludo dobro vrijeme sa puno snijega i sunca !!!!!!! znaci i dobrih spotova made by VIP Jahorina
jadan hare vec ga vidim opet sa nekom stapinom u ruci, teskom 10 kila, kako juri na bordu po citav dan . dok se ti opijas u royalu
share it with friend or two

BOJAN-BG

vreme za vikend ce izgleda biti ekstra  ludzatobom:((

sesoni


Mega Deki

Cuj 100 cm snega. he he. Bice al u martu kad ja dodjem. Tada ce i praca da proradi kao i obicno. Nju cuvaju kad ja dodjem. A i boze moj kako da radi kad nema snega . Bilo bi glupo.  anan anan
Mega Deki

HeAd

ako dodjes sad od subote mozda to i dozivis u ovoj sezoni  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4