• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

BuZz

ma ne brinem se ja za snijeg... brinem se da ne bude magle... :)  prema prognozi sunce grije u nedjelju, u subotu malo progrijava....  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

misko9595

Quote from: Stale on 22 February, 2011, 21:03:48
Praèa je radila 6. februara tj veljaæe, valjda je to februar

radila je dva-tri dana


za taj viken kad je radila praca sam bio bilo pre odlicno sve normalno jedino malo kamenja bilo na pojedinim djelovimaaa

mallorca


looka


Zliko

Upravo je prosao ratrak Poljicama. nadam se da ce utabati dobru podlogu pred sutrasnji snijeg.

Stanje staza danas:

mokri spori snijeg (cak je bilo i smedje rize), temp -5C, kamenje i led na standardnim lokacijama, poslije podne magle je bilo i previse (za gasenje zica), hangova i neutabanosti dosta (zadnja staza poljica pogotovo), guzve na zici uopste nije bilo (ali zato grupa po stazama tovar)

zna li ko kakva je situacija na Praci? (jesu prosli ratraci? hoce li pustiti skoro?)


Big_DANE


sesoni


DJ AmmAre0n

http://www.gss-sarajevo.com/

Mega Deki

Dobar jutar svima. Sta je spavanje. Ko ce da da prvi trenutni izvestaj... anan anan.

Pijanci se nocu pa se sad spava  z:s) z:s) z:s)
Mega Deki

skiDeki

Kamere zatrpane :o :o :o :o
s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bokirus

Jutro dobro i veoma snezno na Jahorini. Prognoza postavljena malo vise na stranici za 23.02.: Slobodno postavite po jedu nulu ispred dva keca, jer ce toliko napadati. Magle ima ali nista opasno, bar koliko se vidi iz apartmana, a evo i fotografija potvrde. Sve u svemu mislim da ce biti odlican dan za skijanje. Nocas je palo oko 15 cm. A ukupna visina je oko 85 cm.

dankoko

pada, pada, pada  s:nij)  s:nij)  s:nij)

BOJAN-BG

izgleda najbolje stanje ove godine na jahorini

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

HeAd

pa i red je bio da padne....visina snijega 50cm
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4