• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2011, 15:45:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zedhus

All units...I repeat, all units - IRENE!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

brera


djmiros

Sutra, ko ode gore prvi, nek ocisti kameru da se sve vidi :bravo::(

zver

malo vas je zatrpalo a ekipa!!!!!!!! s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) ole s:vje) s:vje) ole s:vje) s:vje)

Mega Deki

Ma kamere su ciste ko sunce. To je samo necija fora. Evo jedne a drugu sam slikao ali mi nema slioke . Isto je cista, a mislim da je i treca. Pa...
Mega Deki

Jancek

Da li jos pada snijeg kod vas ? ;D

Bojan NS

Nemojte Braneta da mi dirate, Brane je legenda!

Pozdrav od Bojana i ekipe iz Novog Sada!

brera


dashko

Pozdrav svima!
Jel ima snega na jahorini? Kakva je situacija?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

NIKAD BOLJA PERFEKTNA

mislim od nove godine pa do sad i nije bilo konkurencije ovim sad danima koji slijepe s puno snijega i ludnice po staza i izvan njih  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

jos malo pa cu vam slati informacije i slike iz prve ruke...  ole

Jancek

hari .. tako da jos sipa snijega ? ;D
ajde uploadaj neke slike da vidimo mi kakva je situacija sada ;D :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

rekao sam jos malo pa cu vam slati nisam trenutno na Jahorini al ubrzo idem gore tako da strpite se jos sutra i prekosutra  :bravo::(

misko9595

dobro vece evo i mene ja pratim forum jedno dvije godine bio sam ove godine vec na jahorini planiram u martu opet gore kako je stanje jel pada sneg  z:s) l:k) s:nij) puf:)

Dino SKI

Nije valjda da nema nikog na Jahorini da nam javi kako je stanje gore i dal pada SNIJEG?????

JAVITE SE!!!!!
Skijanje se brzo uci......

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bit ce bit ce strpite se kasno je sad da idem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ....evo samo da nazovem pa vam javim ;)