• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

millons

Poveæao se i broj ovisnika od kada je stigla prava stvar ;D

vip-jahorina

Sad sam pricao sa momkom koji je skijao. Staze i nisu lose, ali je snijeg mokar i samim tim veoma tezak za skijanje. Sto je u principu dobro za podlogu. Ako sad novi padne i onda stisne malo, imat cemo odlicne staze.

otrov

u sustini mrzim kad hocu da nalijepim slike i sve to pripremim i loaduje 5 minuta i onda neko stavi komentar i moram ponovo :)
josh neko ?
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: davor77 on 17 February, 2011, 16:08:18
u sustini mrzim kad hocu da nalijepim slike i sve to pripremim i loaduje 5 minuta i onda neko stavi komentar i moram ponovo :)
josh neko ?

Slazem se....al sta ces...puno ljudi puno postova.....  regge

Mega Deki

Evo i ja da se ubacim cisto da nekazete da nema nikog.
IZVINI al morao sam...  z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)
Mega Deki

vip-jahorina

Quote from: davor77 on 17 February, 2011, 16:08:18
u sustini mrzim kad hocu da nalijepim slike i sve to pripremim i loaduje 5 minuta i onda neko stavi komentar i moram ponovo :)
josh neko ?

Hehe, spor ti internet. Ubaci koju cjepanicu da pojacas vatru austin:(

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 17 February, 2011, 16:26:23
Quote from: davor77 on 17 February, 2011, 16:08:18
u sustini mrzim kad hocu da nalijepim slike i sve to pripremim i loaduje 5 minuta i onda neko stavi komentar i moram ponovo :)
josh neko ?

Hehe, spor ti internet. Ubaci koju cjepanicu da pojacas vatru austin:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Mega Deki

Evo ovako iz PRVE RUKE. Ko misli skijati za vikend skijace. Bice snega i staze ce biti ok. Usput bice i rakije i pecenja. Pa kome se ne svidja neka gleda sta ce biti.

Ovo sve govorim jel sam siguran 100 % a pogotovo sto ja dolazim tek sledeci...

Sretno..
TARLAH,TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH,  z:s) z:s) z:s)
TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH, TARLAH,  z:s) z:s) z:s)
Mega Deki

farefare

bice skijanja za vikend  anan a ratraci odose da to pripreme

sesoni

ljudi, sta je pametnije:
doci sad u subotu 19
ili sledecu 26  ideea:(

millons

Kako god bio ja ne mogu pre 26.02. tako da ole s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

najpametnije ti je doci 19. i 26. (tj. sastaviti 2 sedmice)  mislim da se neces zaebati a dobro ces se provesti  ideea:(

roPebn

Ma kad hare kazee mora da ce biti dobrooo ahhahahahhahaahhaah ole ole ole ole ole ole ole ole

millons