• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jancek

hari .. idemo .. al 26.  (:smijeh: sad je nemoguce da dolazimo ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Jancek on 17 February, 2011, 00:01:45
hari .. idemo .. al 26.  (:smijeh: sad je nemoguce da dolazimo ;D

nikad nije kasno.... izgleda da nisi cuo za kafanu koja radi 24h JEDINA NA JAHORINI
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1104.new;boardseen#new

sesoni


Jancek

hari .. stvarno ? ;D onda nikada necemo kod kuce ..  (:smijeh:
negdje sam video da ima ovaj kafic puno akcija za cijene pijaè ... ;D

srdjanmrda

Padaaaa...ludilo rodjaci  ::) ::) ::)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dok sam na Jahorini, ja ni ne znam gdje spavam  3:( ...sad sam u Royalu...sutra kod ACE itd.... to ti je parola snaði se :D jest da ti je ujutru glava ko cocinj bubanj ali opet dodjes k sebi do 10h i nastavis sa skijanjem... poslije rucak....zatim opet par aperitiva kao Snje¾a koji vise...vecera...i onda nastavak jucerasnje zurke... i sve tako  ideea:( dok negdje ne zalegnem u kakav kanal

sesoni


dale


sesoni

padaj, samo padaj  sleep:( s:nij)

dale

Jbg Sesoni,ja gledam u kameru i ne verujem!?

Big_DANE

 s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)


Big_DANE


Big_DANE

 ludzatobom:(( ludzatobom:((  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)  ludzatobom:(( ludzatobom:((





elharba

 ole  ole   s:nij)  s:nij) ole  ole ....jesssssssssssssssss...dolazimo jahoooooooooorinaaaaaaaaaa!

smiki29

moja tuga je neizmjerna  :'( :'( :'( :'(
gledam kamere jutros a juce sam morao zbog visih sila cijeli aranzman da otkazem
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
i te vise sile