• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma past ce ne brini nista...evo iz Slovenije idu oblac s hrpom snijega tako da do sutra navece se mozemo nadati nekih 10cm  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

HeAd

10cm...pa hare..pa i talijani imaju veci  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Jancek


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


snjezana

daj se Hare ti dogovori sa Slovencima za snijeg  ;D

tu jos uvijek pada, ali èini mi se da je na zemlji stalno ista kolièina  :o

Jancek

hare .. al mi imamo samo dva avta :( tako da Tongue
snjezana .. nema veze koliko ga ima ne zemlji .. najjaco vezo ima koliko ga ima na stazi :D

snjezana

Quote from: Jancek on 16 February, 2011, 22:27:37
hare .. al mi imamo samo dva avta :( tako da :P
snijezana .. nema veze koliko ga ima ne zemlji .. najjaco vezo ima koliko ga ima na stazi :D

pa ja nekako mislim da ga je i na staze palo isto toliko  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jedino ja imam vezu sa Slovenijom... ole tako da molim budite pazljivi sa mnom  hug:(

sanja ..ups SNJE®O da nisi mozda pretjerala s onim aperitivima prije vecere   ideea:(

snjezana

nisam bas nista pila... mozda je zbog toga.. (:smijeh:


skiDeki

Pa zato stalno gledas u sliku na zidu, a mislis da gledas kroz prozor (:smijeh: (:smijeh:

Drmni nesto, pa pogledaj opet, ali kroz drugi prozor ili bar na drugu sliku na kojoj ima vise snega :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Jancek


snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

elharba dok ima rakije i snijega ce biti dovoljno...cim vidis da je staza negdje popustila stanes tu i potegnes par gutljaja domace rakije pa ponovo pogledas ispod sebe vidjet ces da ima jos min. 50cm snijega  a za ovo  regge da ti ne spominjem...moze te zatrpati...drug brera takodje iz SLO pokusao je ovu drugu metodu umalo da ga izgubim na ulaznim vratima od apartmana  (head) (head) ko nije iskusan...nek ne pokusava bez prisustva jos jednog lica

elharba

recite mi samo gde se nalazite ...gde idete na pièe...u koji bar...tako da se nadjemo...ja se zovem Baschir!